Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 RIO 180 sa ciklidima Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
ASX
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2018
Poruke: 93
Lokacija: Beograd Vozdovac

PorukaPoslao: Čet Maj 24, 2018 1:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

evo da i ja konacno prestavim svoj akvarijum
kao sto naslov kaze u pitanju je fabricki akvarijum Juwle RIO 180 sa custom policom, na slikama se vidi i atman pumpa koja je pre 10 dana zamenjena sa JBL cristalprofi i200 filterom
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Maj 24, 2018 1:30 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

ASX
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2018
Poruke: 93
Lokacija: Beograd Vozdovac

PorukaPoslao: Čet Maj 24, 2018 1:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pocetak

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ASX
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2018
Poruke: 93
Lokacija: Beograd Vozdovac

PorukaPoslao: Čet Maj 24, 2018 1:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sada nakon ubacivanja jos kamena i nakon sto su stigle ribice izgleda ovako :

Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ASX
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2018
Poruke: 93
Lokacija: Beograd Vozdovac

PorukaPoslao: Čet Maj 24, 2018 1:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Image

samo je za sada sklonjen atman (i na prodaju je ako nekome treba Very Happy)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ASX
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2018
Poruke: 93
Lokacija: Beograd Vozdovac

PorukaPoslao: Pet Maj 25, 2018 11:57 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sad kad sam ubacio JBL vide neodskace toliko Smile
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ASX
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2018
Poruke: 93
Lokacija: Beograd Vozdovac

PorukaPoslao: Pon Jun 11, 2018 11:28 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Posle dugog razmisljanja ubacio sam kanister a JBL pumpu iz coska izbacio. Ubacena je Tetra EX800Plus i ostao je Juwel. Osta je da mi stigne Wavemaker i kine pa da kompletiram akvarijum i da onda konacno uzivam Smile
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka L Pleco ribice sa ciklidima AquaBgd Ribe 6 Uto Okt 20, 2020 1:18 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka RIO 180 sa ciklidima ASX Afrički ciklidi 28 Pon Jun 11, 2018 1:09 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Crne tačke na ciklidima Stanko79 Bolest 1 Čet Avg 13, 2015 12:40 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zanimljiv Dokumentarac o CA Ciklidima amsterdamxxx Američki ciklidi 3 Sre Feb 18, 2015 7:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka fleke na ciklidima disvucan Bolest 4 Sre Mar 26, 2014 3:22 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License