Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Mrest diskusa Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
vaske
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 09 Avg 2011
Poruke: 3
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Čet Maj 31, 2018 12:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam par diskusa koji je nekoliko puta izmrestio mlade i odgajio ih, dok se ja nisam umesao Very Happy . Naime, posle 8. dana od proplivavanja mladih, pocinjem ih hraniti artemijom. Od tog trenutka, mladi pocinju crkavati i nakon 10-tak dana uginu svi.
U cemu gresim?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Maj 31, 2018 12:05 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Maj 31, 2018 3:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kako ih hraniš artemijom? Možda ostane slane vode sa artemijom kada ih hraniš, gledaj da ubacuješ čistu artemiju. Može biti i količina problem. Inače diskusima u početku ne treba dodatna ishrana, hrane se sluzi koju ispuštaju roditelji. tek kasnije im treba artemija da bi brže napredovali.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vaske
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 09 Avg 2011
Poruke: 3
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Čet Maj 31, 2018 4:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koristim dve boce, tako da imam svezu artemiju svaka 24h.
Artemiju zahvatam slamcicom za sokove (prstom zatvorim gornji otvor slamcice, spustim u flasu sa artemijom do dna, podignem prst i "usisam"artemiju. "Usisanu" slanu vodu sa artemijom sipam u sito. Sito par puta uronim u slatku vodu kako bi artemiju oprao od soli. Lupom vidim zivu artemiju koja ostane na situ. Kolicina je onolika koliko uspem da "usisam".
Dok je mladj sa roditeljima budu zivi ali cim krenem sa artemijom, umiru.
Procitao sam da mladj treba hraniti artemijom od 8. dana od proplivavanja.
Negde gresim??? greska
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pomoc oko diskusa TurboForce Početak u akvaristici 6 Sub Jun 10, 2023 1:03 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest black moly Ivana Brkovic Razmnožavanje 3 Čet Nov 25, 2021 1:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest trihogastera, mrest skalara angelfishinheaven Razmnožavanje 0 Ned Jan 31, 2021 3:11 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skalar florida i zlatni skalar? Povol... angelfishinheaven Ribe 12 Pet Jan 29, 2021 11:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest borca Petric Nikola Razmnožavanje 1 Pon Dec 21, 2020 5:18 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License