Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Kribenzisi za algare Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
zlatnozrno
Akvarista



Registrovan: 16 Dec 2012
Poruke: 18
Lokacija: Beograd-NBgd

PorukaPoslao: Čet Maj 31, 2018 3:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Menjao bih kribenzise za bilo koje algare. Imam oko 10 komada starih 6 meseci. Poceli su da se boje i bas su lepi. Ako ne nadjem algare moze i za neke jatne ribe ili novac. Odgovara mi samo licno na mojoj adresi na Novom Beogradu kod Carine.

Image
Image

Image


Poslednji put izmenio zlatnozrno dana Čet Maj 31, 2018 3:33 pm, izmenio ukupno 2 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Maj 31, 2018 3:28 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Voja85
Akvarista



Registrovan: 11 Mar 2015
Poruke: 110
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Uto Jun 05, 2018 3:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam acije obicne ako te interesuju na velicini oko 3cm mama im je slajer.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
zlatnozrno
Akvarista



Registrovan: 16 Dec 2012
Poruke: 18
Lokacija: Beograd-NBgd

PorukaPoslao: Uto Jun 05, 2018 11:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zdravo! Moze, valjda ce preziveti. Dobio sam prosle godine par tako malih i nestali su za par dana. Od ribica imam tetre, kribenzise, ancistruse, sijamske algare. Ne znam sta ih je pojelo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
zlatnozrno
Akvarista



Registrovan: 16 Dec 2012
Poruke: 18
Lokacija: Beograd-NBgd

PorukaPoslao: Sre Jun 06, 2018 2:53 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zdravo! Moze, valjda ce preziveti. Dobio sam prosle godine par tako malih i nestali su za par dana. Od ribica imam tetre, kribenzise, ancistruse, sijamske algare. Ne znam sta ih je pojelo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Voja85
Akvarista



Registrovan: 11 Mar 2015
Poruke: 110
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Jun 10, 2018 8:45 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jel hoces i koliko komada
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
zlatnozrno
Akvarista



Registrovan: 16 Dec 2012
Poruke: 18
Lokacija: Beograd-NBgd

PorukaPoslao: Ned Jun 10, 2018 9:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ajde da probam opet. Moze npr 5 kom
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Voja85
Akvarista



Registrovan: 11 Mar 2015
Poruke: 110
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Jun 10, 2018 10:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

dacu ti 8 pusti mi broj na pp da te okrenem
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kribenzisi Deagle14 Arhiva Malih Oglasa 0 Sre Okt 16, 2019 8:13 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kupujem biljke i algare Jecconi Arhiva Malih Oglasa 1 Pon Maj 20, 2019 7:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka kribenzisi Dare021 Arhiva Malih Oglasa 1 Uto Sep 20, 2016 1:00 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kribenzisi i Kongo tetra Jecconi Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Jun 18, 2016 8:10 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka kribenzisi ccmuva Razmnožavanje 4 Sre Maj 25, 2016 6:29 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License