Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Uzgajanje ribica u velikim kanisterima i kacama za vodu! Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
voja kozice 96
Akvarista



Registrovan: 08 Sep 2017
Poruke: 63
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Uto Maj 08, 2018 1:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nisam stigao ranije da slikam. ubaceno je 6 muzijaka i oko 20 zenki od cega samo 10 maticnih i vec nakon par dana poceo sam primecivati malce po rubovima, sad ih vec dosta ima ali se kriju ispod ovog povrsinskog bilja. hranim ih samo par puta nedeljno cisto u prolazu im bacim malo listica
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Maj 08, 2018 1:19 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

zaneti
Akvarista



Registrovan: 15 Jul 2016
Poruke: 24
Lokacija: Novi Pazar

PorukaPoslao: Uto Maj 08, 2018 2:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Matija radulovic
Akvarista



Registrovan: 10 Maj 2018
Poruke: 23

PorukaPoslao: Pet Maj 11, 2018 1:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja cu da stavim od 90 l kantu za mjesanje betona na sjevernu stranu terase stavicu plutajuce biljke i da gajim gupije .crvene kozice i rakove zato sto kostaju 5 eura.prodavac je rekao da bi uzimao od mene samo ako je dobra cena pa recite mi koju bi mu vi cenu stavili ako gupiji mu kostaju 130 dinara, kozice 100 ,a rakovi 500 dinara
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Pet Maj 11, 2018 4:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Možda ti kupi za 15din, 20din ćeš tesko dobiti. Kozice u toj postavci teško da će odrasti o rakovima neću komentaristati.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
corvus
Akvarista



Registrovan: 23 Okt 2013
Poruke: 237
Lokacija: Beograd-Krnjaca

PorukaPoslao: Ned Maj 20, 2018 4:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

https://www.youtube.com/watch?v=BX0HlsjXNm0 Evo da vidite kako izgleda moja postavka od 1 000 litara , ksifo,gupi,moli,zebrice,tetre , anciji i jos po neke ribice obitavaju u ovim vodama , tesko ih je i povatati jer je postavka vrlo stara i ja godinama samo dodajem ...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
corvus
Akvarista



Registrovan: 23 Okt 2013
Poruke: 237
Lokacija: Beograd-Krnjaca

PorukaPoslao: Ned Maj 20, 2018 4:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

inace broj riba varira zimi drasticno opadne a na rano prolece krece eksplozija ponovo , onda od novembra opet krece da opada i tako svake godine ,,,,
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Ned Maj 20, 2018 9:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@corvus - da li si ubacivao mozda preko leta vodeni zumbul -eichhornia crassipes - u to jezero pa da ukrasi malo pogled sa cvetovima, a ujedno i da isfiltrira tu zabokrecinu na povrsini, da ne spominjem sto bi i ribe imale dodatnu ishranu preko korena biljke?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
corvus
Akvarista



Registrovan: 23 Okt 2013
Poruke: 237
Lokacija: Beograd-Krnjaca

PorukaPoslao: Pon Maj 21, 2018 5:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma stalno hocu i onda odustanem kao posle posle cu i eto godinama mucak ,
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
zaneti
Akvarista



Registrovan: 15 Jul 2016
Poruke: 24
Lokacija: Novi Pazar

PorukaPoslao: Pon Maj 28, 2018 3:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
zaneti
Akvarista



Registrovan: 15 Jul 2016
Poruke: 24
Lokacija: Novi Pazar

PorukaPoslao: Sub Jun 02, 2018 6:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mozel pomoc? Primetio sam kod nekih gupi muzijaka repovi im ko crveno imaju,ko bakterija neka,a eto u bazenu su od 500-550l ,ima i sundjer filter koji radi 4-5h.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Valter
Akvarista



Registrovan: 11 Jan 2013
Poruke: 94
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Jun 16, 2018 10:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I ove godine sam aktivirao burence u dvorištu. Već nedelju dana plivaju mladi ksifoforusi. Od opreme samo pumpica i raspršivač. Ubačeno je malo gupi trave i nekolikl malezijskih puževa. Voda polako zeleni pa hranu više i ne ubacujem. Juče je kiša obavila zamenu dela vode. Neću ništa da im udešavam. Šta preživi, preživelo je. Vidim da im je lepo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nigros
Akvarista



Registrovan: 28 Feb 2010
Poruke: 1214
Lokacija: Novi Sad/Indjija

PorukaPoslao: Čet Jun 21, 2018 10:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Korito za malter od 90 litara, 5 platika, 6 endlera, 6 koridoras paleatusa, 6 kardinala, 1 ancistrus

Link


Poslednji izmenio nemanjask dana Pet Jun 22, 2018 12:04 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
Zivadin
Akvarista



Registrovan: 31 Mar 2018
Poruke: 118
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Sub Jun 23, 2018 9:19 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam dva prazna akvarijuma od od 95 i 105 litara, interesuje me da li bi oni bili odgovarajuci za gajenje riba napolju, i da li sam mozda vec zakasnio sobzirom da ce skoro jul?
Da bi ubrzao proces planirao sam da akvarijumi budu nekoliko dana maksimalno izlozeni suncu a kasnije bi ih prebacio na severnu stranu... Gupika imam dosta maticnih i pred maticnih, ne znam da li se isplati ubaciti ksifo i molije?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
zaneti
Akvarista



Registrovan: 15 Jul 2016
Poruke: 24
Lokacija: Novi Pazar

PorukaPoslao: Sub Jun 23, 2018 2:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

[youtube]https://youtu.be/5AvCNV29Fgk[/youtube]
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
zaneti
Akvarista



Registrovan: 15 Jul 2016
Poruke: 24
Lokacija: Novi Pazar

PorukaPoslao: Sub Jun 23, 2018 3:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

https://youtu.be/5AvCNV29Fgk
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Početak - Rio 125l savet za odabir ri... MiskoBG Početak u akvaristici 2 Ned Avg 06, 2023 9:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem sa ponasanjem ribica Milivoje Lampa Bolest 11 Pet Jan 27, 2023 12:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gde ima da se kupi ranchu ribica? Weiss Baza Riba 0 Pon Jan 02, 2023 12:17 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Konflikt akvarijumskih ribica outworld Početak u akvaristici 5 Pon Jan 03, 2022 11:34 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Prodaja ribica u leskovcu Nemanjale95 Tražnja 0 Sre Okt 13, 2021 11:41 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License