Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Rasveta Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Rina




Registrovan: 09 Jul 2018
Poruke: 0
Lokacija: Kruševac

PorukaPoslao: Sre Jul 11, 2018 8:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ok shvatam. Citala sam dosta ali me zbunjuje sto se prica ili o vecim litrazama ili o drugačijim akvarijumima a svaki ima svoje i trazi drugačije nisu naravno isti. U principu sve je stvar iskustva gresaka i napretka. Hvala svima u svakom slučaju na odgovorima. Bili su mi od pomoći.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Jul 11, 2018 8:26 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Ralke
Akvarista



Registrovan: 27 Feb 2016
Poruke: 187
Lokacija: Surcin/Novi Beograd

PorukaPoslao: Sre Jul 11, 2018 8:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pitanja i podpitanja....muka svakog pocetnika.
Jedno moram da ti kazem: svi odgovori koje dobijes,ili sto prilocitas na forumu, se nekad mogu uciniti zbunjujucim,nejasnim...ili neka situacija koja te muci,je zapravo jako prosta,a ne cini se tako isprva. Najbolje ti je da se povezes sa nekim iskusnijim iz tvog mesta,i da sednes lepo i uzivo pitas sve. Veruj mi da ce mnogo brze,jednostavnije i razumljivije biti. Veruj mi.

P.s. to ne znaci da ovde ne smes da pitas nesto 😉 pozz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Rina




Registrovan: 09 Jul 2018
Poruke: 0
Lokacija: Kruševac

PorukaPoslao: Sre Jul 11, 2018 9:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Upravo o tome pricam. Sve sto sam pitala coveka od koga sam nabavlja opremu pokazalo se kao netačno. Ovde ljudi nemaju racuna da lazu pa kontam bice verodstojnije informacije. Jer su neke stvari konfuzne i treba ih povezati u celinu. Hvala svima forum je stvarno odličan i ima puno toga da se uci i sve ste to nesebično podelili.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
oldwolf
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2016
Poruke: 307

PorukaPoslao: Čet Jul 12, 2018 8:05 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prodavcima u radnji nikad ne veruj (radi predostrožnosti), naročito ako su radnici a ne vlasnici.
Njima je (većini) cilj samo da prodaju, u 99% slučajeva će ti reći da se neke vrste slažu
iako nemaju veze jedna sdrugom, to je samo jedan primer, reći će ti da neka biljka raste 20-30cm
a ona raste 80cm itd, itd. Naravno nisu svi isti, ali se najpre dobro informiši o bilo čemu, da ne plaćaš
svojim (ne)iskustvom.

Jedan deo prodavaca nema pojma o pojmu, drugi deo laže da bi uvećao pazar, treći deo
možda i zna ali ga baš briga šta će se dešavati kad izađeš napolje i da li ćeš kasnije čupati kosu sa glave,
dok ima i onih korektnih (da ih sada ne reklamiram) koji će ti reći prave stvari (nažalost takvi su u manjini).

Bilo kako bilo "samo bez žurbe", jer sve što je brzo to je .......... Ili poslušaj Ralketa pa nađi nekog
ne ko samo ima akvarijum,nego znanje i iskustvo, ili kopaj po forumu. Srećno !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Rina




Registrovan: 09 Jul 2018
Poruke: 0
Lokacija: Kruševac

PorukaPoslao: Čet Jul 12, 2018 9:47 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa tako je i bilo mogu zebrice sa gupijima. Drugi put pa ne idu zajedno. Najskuplju opremu pokusava da mi uvali iako je prevelika za aq. Interesantan mi je komentar sa instagrama da sam neozbiljna jer drzim "genetsko ruglo od zebrica" 😁 meni su beskrajno prelepe i druzeljubive. Javljacu se s vremena na vreme da vam pokazem napredak ukoliko ga bude bilo 😎🤗
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
oldwolf
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2016
Poruke: 307

PorukaPoslao: Čet Jul 12, 2018 1:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Rina ::
Javljacu se s vremena na vreme da vam pokazem napredak ukoliko ga bude bilo 😎🤗


Verovatno mnogi prate sve ovo (i mudro ćute - ha - ha), ali ja ovih dana imam malo vremena pa sam se raspisao.
Srećno !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Rina




Registrovan: 09 Jul 2018
Poruke: 0
Lokacija: Kruševac

PorukaPoslao: Čet Jul 12, 2018 3:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala. Pozdrav!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka LED rasveta Japonikus Tražnja 0 Uto Apr 12, 2022 2:28 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Rasveta u akvarijumu 80*50*45 Valerija Rasveta 5 Ned Sep 12, 2021 4:40 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Rasveta Stefanbgd Tražnja 0 Uto Jun 01, 2021 11:54 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka DIY led rasveta za morski. xxxvelja Uradi Sam (DIY) 12 Uto Mar 16, 2021 2:06 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Diy Led rasveta Malina Rasveta 3 Sre Nov 18, 2020 3:11 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License