Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Klasicne LED Sijalice E27 za domacinstvo kao osvetljenje Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Wuck0o
Slučajni Prolaznik

Registrovan: 15 Sep 2016

PorukaPoslao: Pet Jul 20, 2018 11:17 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo ovde mozes pogledati taj moj akvarijum sa pocetka, nisam siguran posle koliko vremena je ovo bilo, ali se dodavalo jos biljaka kasnije

http://www.akvarijum.org/forum.....24450.html

Sad bas latinske nazive ne znam, ali evo pokusacu da iz ove baze biljaka sa foruma prekopiram nazive onih koje sam imao (ili koje su tome najslicnije, uglavnom rod bilje cu zasigurno podogiti)

-Aponogeton boivinianus
-Anubias barteri var nana
-Cryptocoryne blassii
-Cryptocoryne usteriana
-Hemigraphis repanda
-Cabomba caroliniana (ili slicno tome, nisam siguran)
- limun (to sam zapamtio)
- neka bacopa
- nesto sto raste visoko a ima oblik slican Egeria najas ali nije ta biljka

hajd da kazem da su te biljke bile u akvarijumu. Da sam znao nazive biljaka prilikom kupovine sigurno bi ih znao i sada, no ovde u Sapcu se biljke prodaju po sistemu " ova ti je lepa, a i ova je isto"
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor

PorukaPoslao: Pet Jul 20, 2018 11:17 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Juwel Primo 70 + LED osvetljenje m.vlacina Arhiva Malih Oglasa 1 Sub Nov 03, 2018 4:45 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Na poklon T5 i T8 sijalice nebojsar Arhiva Malih Oglasa 1 Sre Maj 30, 2018 4:05 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Izdvojeno: Arcadia T5 LED sijalice Arcadia Arcadia 0 Pon Jul 10, 2017 5:31 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 4900k osvetljenje, valja li to sta? ludidzora Rasveta 22 Pet Mar 10, 2017 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka neonke ili stedljive sijalice Starcevac Rasveta 10 Čet Feb 23, 2017 9:28 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 

eXTReMe Tracker