Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 novorodjeni gupi!!!! Molim vas za savete Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Ksendzi
Akvarista



Registrovan: 08 Nov 2017
Poruke: 111
Lokacija: Beograd, Nis

PorukaPoslao: Pet Avg 03, 2018 9:26 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Za pocetak grejac ti ne treba na + beskonacno napolju. Drugo, planirao ne planirao gupike ce ti se razmozavati kao pacovi xD jer takve su ribice. Trece, nabavi opremu, usisivac za pocetak, jer bez njega ne samo da ce male ribice da ti crkavaju vec i velike, vazdusnu pumpu i rasprsivac ako ces da odvajas male, sundjer filter za mresni akvarijum (koji radi na vazdusnu pumpu), ubaci biljke, pusti akvarijum da se sredi. Ukapirala sam da nisi isciklirao akvarijum pre ubacivanja ribica, moguce da su od neizbalansirane vode uginule ribice, a moguce i da su umrle od gladi jer si male hranio jednom dnevno. Moze da bude milion razloga
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Avg 03, 2018 9:26 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Gagi02




Registrovan: 02 Avg 2018
Poruke: 0
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Avg 03, 2018 11:48 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

[quote="Ksendzi"]Za pocetak grejac ti ne treba na + beskonacno napolju. Drugo, planirao ne planirao gupike ce ti se razmozavati kao pacovi xD jer takve su ribice. Trece, nabavi opremu, usisivac za pocetak, jer bez njega ne samo da ce male ribice da ti crkavaju vec i velike, vazdusnu pumpu i rasprsivac ako ces da odvajas male, sundjer filter za mresni akvarijum (koji radi na vazdusnu pumpu), ubaci biljke, pusti akvarijum da se sredi. Ukapirala sam da nisi isciklirao akvarijum pre ubacivanja ribica, moguce da su od neizbalansirane vode uginule ribice, a moguce i da su umrle od gladi jer si male hranio jednom dnevno. Moze da bude milion razloga[/quote] Gde da nabavim taj usisivac ???
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Gagi02




Registrovan: 02 Avg 2018
Poruke: 0
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Avg 03, 2018 11:49 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

[quote="Ksendzi"]Za pocetak grejac ti ne treba na + beskonacno napolju. Drugo, planirao ne planirao gupike ce ti se razmozavati kao pacovi xD jer takve su ribice. Trece, nabavi opremu, usisivac za pocetak, jer bez njega ne samo da ce male ribice da ti crkavaju vec i velike, vazdusnu pumpu i rasprsivac ako ces da odvajas male, sundjer filter za mresni akvarijum (koji radi na vazdusnu pumpu), ubaci biljke, pusti akvarijum da se sredi. Ukapirala sam da nisi isciklirao akvarijum pre ubacivanja ribica, moguce da su od neizbalansirane vode uginule ribice, a moguce i da su umrle od gladi jer si male hranio jednom dnevno. Moze da bude milion razloga[/quote] Gde da nabavim taj usisivac ???
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Gagi02




Registrovan: 02 Avg 2018
Poruke: 0
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Avg 03, 2018 11:49 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Gde da nabavim usisivac za akvarijum?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
xxxvelja
Akvarista



Registrovan: 10 Avg 2012
Poruke: 223
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Avg 03, 2018 12:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam kupio par gupika pre nekih mesec dana. Vec se zenkica izmrestila pre pet-sest dana I pun akvarijum malih buvara...Nisam ih vadio is zajednickog akvarijuma I ne deluje mi kao da I'm se broj smanjuje. Imam pistiu stratiotes na povrsini I gusto zasadjen akvarijum. Uspesno se kriju I plivaju kada nema vecih riba u blizini. Kako se brzo razmnozavaju nema ni potrebe da im u tome pomazes...Samo neka povrsinska biljka ...ubiljis akvarijum ....I opusteno..bar dok se ne prenamnoze....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Gupi gari1809 Tražnja 0 Pet Feb 23, 2024 3:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ostala gupi bez repa, krivac? Maridza Ribe 4 Čet Jun 15, 2023 12:04 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skotna gupi "gubi ravnotežu" marcus Guppy fun club 0 Ned Feb 12, 2023 3:20 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka gupi podmladak na poklon AB Na poklon 2 Sre Jul 06, 2022 12:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potrebne živorotke (plati, gupi, moli... DonderionBerik Tražnja 1 Ned Jun 19, 2022 3:24 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License