Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Bube u akvarijumu Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Ned Avg 12, 2018 6:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ljudi! Šta koristite da oterate bube od akvarijuma. Svako jutro izbacim 10tak mali zelenih skakavaca po koju bubamaru i još krš nekih sitnih buba iz rifa. NO3 mi skočio sa 1 na 5 Sad
Mrežica nije opcija jer smanjuje svetlo a i ventilaciju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Avg 12, 2018 6:37 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Ksendzi
Akvarista



Registrovan: 08 Nov 2017
Poruke: 111
Lokacija: Beograd, Nis

PorukaPoslao: Pon Avg 13, 2018 9:20 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Komarnici na prozorima? Zakon zauvek! I za ljude je raj posle toga, bube mi nisu simpaticne nikako, tako da msm da ti je to najbolje resenje, hvala bogu sad nisu skupe
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
amsterdamxxx
Akvarista



Registrovan: 12 Feb 2013
Poruke: 186
Lokacija: Smederevska Palanka

PorukaPoslao: Pon Avg 13, 2018 11:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja za skakavce moram na livadu...ciklidi ameri ih obozavaju..Smile


Poslednji izmenio amsterdamxxx dana Pon Avg 13, 2018 11:32 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Uto Avg 14, 2018 8:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

amsterdamxxx ::
ja za skakavce moram na livadu...ciklidi ameri ih obozavaju..Smile

Meni se ideja da mi morske ribe jedu bube ne sviđa ni malo. Jesi li probao da gajiš skakavce ili bubašvabe pošto bi to trebali da prodaju kao živu hranu u prodavnicama za terariatiku? Ubeđens sam da sam vidjao u KP oglasim nešto od žive hrane.

Ksendzi ::
Komarnici na prozorima?

Nemam kako/gde da ih montiram a i malo ima potrebe za njima. Ne sećam se kad sam zadnji put video komarca u stanu. Ima li neki miris ili uredjaj koji ih odbija?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ksendzi
Akvarista



Registrovan: 08 Nov 2017
Poruke: 111
Lokacija: Beograd, Nis

PorukaPoslao: Uto Avg 14, 2018 11:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hmmm komarnici su zakon protiv svih buba, ozivela sam od kad ih imam xD
Ima one neke zujalice, ali koliko pomaze ne znam. Sta god da radis ne pali spiralete, smrdibube se na njih lepe kao muve na ....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
io
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2013
Poruke: 418

PorukaPoslao: Sre Avg 15, 2018 2:10 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa onda ti nema pomoci, rasformiraj morski i napravi lepo s americkim ciklidima, a pored jedan terarijum s gusterom, sta pretekne buba da pojede on Very Happy

Ili nabavi zabu il macku, nesto sto ce da jede bube.

Mozda da napravis nesto kao baldahin, da ide od plafona do akva, od mreze za komarce ili zavese ( one ko mreza za komarce, samo za prozore) . To im doduse nece spreciti ulazak u sobu, ali ce bar akv da bude zasticen.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Sre Avg 15, 2018 5:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

io ::
Pa onda ti nema pomoci, rasformiraj morski i napravi lepo s americkim ciklidima, a pored jedan terarijum s gusterom, sta pretekne buba da pojede on Very Happy

Ili nabavi zabu il macku, nesto sto ce da jede bube.

Mozda da napravis nesto kao baldahin, da ide od plafona do akva, od mreze za komarce ili zavese ( one ko mreza za komarce, samo za prozore) . To im doduse nece spreciti ulazak u sobu, ali ce bar akv da bude zasticen.


Ne smetaju meni sitni insekti kako udju tako uglavnom i izadju, po nekog smaže Pera. Ovo sa zavesom je dobra ideja. Žaba, mačka, gušter sve to zahteva da čistiš za njima i da ih redovno hraniš....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Dve rasvete na jednom akvarijumu? Maridza Rasveta 1 Čet Jul 20, 2023 8:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Rasveta u akvarijumu 80*50*45 Valerija Rasveta 5 Ned Sep 12, 2021 4:40 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Letnje vreme, 30 stepeni u akvarijumu... Nikollo Ribe 2 Čet Jun 24, 2021 9:30 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Cijanobakterija u novom akvarijumu StefanPN Alge 0 Čet Mar 25, 2021 7:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Druga vrsta puza u akvarijumu. IvanBo Ostali Stanovnici 12 Uto Nov 17, 2020 1:46 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License