Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 chihiros a series Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Infinity
Akvarista



Registrovan: 06 Okt 2017
Poruke: 53
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Okt 19, 2017 8:21 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li neko slucajno ima iskustva sa navedenom rasvetom, izgleda lepo na oko, cena nije jaka, sad da li ima mane voleo bihda saznam.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Okt 19, 2017 8:21 am Snimi Poruku Nazad na vrh

oldwolf
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2016
Poruke: 307

PorukaPoslao: Sub Okt 28, 2017 10:59 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Infinity ::
izgleda lepo na oko, cena nije jaka


Nisam imao ovu vrstu rasvete ,lepo izgleda ali mi se čini da je spolja gladac a unutra jadac,tj.ne zadovoljava potrebe.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chaosad
Akvarista



Registrovan: 27 Avg 2017
Poruke: 157
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Okt 28, 2017 3:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo link za neki review,izgleda da nije loše osim zagrevanja.

osnovne karakteristike modela koji testiraju:

Chihiros A-Series 39W (60 cm)
117 x 0.3W LEDs
Rated at 5800 lumen
Rated color temp - 8000K (cold white)

http://www.plantedtank.net/for.....dable.html
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
chaosad
Akvarista



Registrovan: 27 Avg 2017
Poruke: 157
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Okt 28, 2017 3:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

gde to ima kod nas da se nađe u Bgd ali neki manji kraći model.
ako znaš gde ima može info na pp ili mail
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Aco83
Akvarista



Registrovan: 18 Feb 2018
Poruke: 111
Lokacija: Banja Luka

PorukaPoslao: Ned Apr 15, 2018 5:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li valja ova Chihiros A Plus 601 65w za biljni akvarijum dim. 80x57x37?

Image

Image

Ili se za 80$ dolara moze naci nesto bolje? Hvala
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Ned Apr 15, 2018 7:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

oldwolf ::
Nisam imao ovu vrstu rasvete ,lepo izgleda ali mi se čini da je spolja gladac a unutra jadac,tj.ne zadovoljava potrebe.


Slažem se sa tobom liči na led traku/module upakovanu u aluminijumsko kucište. Nisu se ni potrudili da sakriju. Imas na aliju gomilu ovih i slicnih rasveta. Bio je jedno vreme neki sponzor foruma na H koji je prodavao ovu rasvetu ako me pamćenje dobro služi.

Ja lično ne bih nilada kupio ovako nešto. Ima razloga zasto su poznate led konzole 300+ evrica. 5730 led traka na nekom tankom aluminijumskom limu koji mogu rukom da savijem i eto iste rasvete.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
simici789
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 639
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Avg 16, 2018 1:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Stara tema, ali sam je ja tek sad videla.
Imam je oko 2 meseca. Chihiros A-451 duzine 45cm. Meni je odlicna. Ima dimmer, 7 podeoka - ja stizem do 3-eg i ne idem dalje Smile. Jako je svetla. Mozda za moj ukus fali malo crvene .
Inace, osvetljenje jako zastupljeno u biljnim akvarijumima "napolju", kao relativno jeftino a sasvim Ok.
Posto su tu bebci apistogramme, nisam nista mnogo dirala, i pustila sam da zaraste sve sa sto manje uznemiravanja riba .
Sad su bebe malo porasle, cladophora izletela iz akvarijuma jer je poludela (bilo za ocekivati bez odrzavanja), sklonila sam pistiu i bocnula nesto novog bilja, pa cu otvoriti novu temu da vidimo kako raste sa ovom rasvetom, a kako u "Crvenkapi" sa T5.
Inace, posto se tu "nasao" na radost moga supruga jos jedan akvarijum sa drugim malcima apistogramme, ja porucila i Chihiros RGB za njega. Dosta je skuplja varijanta, ali sam citajuci iskustva nasla da je savrseno osvetljenje za ono sto ja hocu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kakkve su chihiros wrgb 1200 led konz... WoodyAllen Rasveta 8 Pon Jul 13, 2020 10:11 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Doctor Chihiros 3in1 sterilizator manastiriste Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Jun 08, 2019 12:29 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Chihiros RGB for planted tank Hinterfeld Hinterfeld 0 Uto Dec 13, 2016 12:12 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Chihiros C-Series, specially designed... Hinterfeld Hinterfeld 1 Uto Dec 13, 2016 10:49 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Chihiros A-Series Marine LED (Cheap L... Hinterfeld Hinterfeld 9 Sre Okt 05, 2016 9:59 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License