Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Pomoć oko identifikacije Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
zika97
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 21 Avg 2018
Poruke: 6
Lokacija: Vranje

PorukaPoslao: Čet Avg 23, 2018 7:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li mi neko moze reci o kojoj se biljci radi? ☺️
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Avg 23, 2018 7:09 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

IVANRO
Akvarista



Registrovan: 09 Jun 2018
Poruke: 190
Lokacija: Češka

PorukaPoslao: Čet Avg 23, 2018 7:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Liči na microsorum pteropus, ta biljka ne bi trebalo da se sadi u podlogu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
zika97
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 21 Avg 2018
Poruke: 6
Lokacija: Vranje

PorukaPoslao: Pet Avg 24, 2018 2:28 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala puno na odgovoru, procackao sam jos malo na netu i mislim da se zaista radi o microsorum pteropus. Mislis da bi bilo bolje da se zakaci za panj ili nesto slično? ☺️
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
IVANRO
Akvarista



Registrovan: 09 Jun 2018
Poruke: 190
Lokacija: Češka

PorukaPoslao: Pet Avg 24, 2018 9:09 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zakači je na panj ili na kamen inače će da propadne, rizom biljke mora da bude van podloge pod obavezno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Praćenje od početka uz pomoć tropica ... sallediznilend Početak u akvaristici 0 Pon Feb 14, 2022 8:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Molim za pomoc identifikacije parazita Ikan1 Bolest 9 Sre Jan 12, 2022 1:59 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko identifikacije Rooster Biljke 7 Pon Sep 27, 2021 1:16 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoć oko novog akvarijuma Zmaj Početak u akvaristici 0 Čet Apr 08, 2021 9:18 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Identifikacije biljke Rooster Biljke 3 Pon Mar 15, 2021 1:18 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License