Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Slijepljena peraja kod borca Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Elena2901




Registrovan: 24 Avg 2018
Poruke: 1

PorukaPoslao: Pet Avg 24, 2018 5:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zdravo, prekjuce sam kupila sijamskog borca i u shopu i kada sam ga tek donijela kuci imao je rasirena peraja i bio jako razigran, normalno je plivao a peraja su izgledala zdravo i normalno. Danas sam primjetila da je slijepio peraja i kada pliva i kada mu dajem hranu da ga probam malo natjerati da ih rasiri njemu su i dalje skupljena. Zanima me da li je ovo normalno sa obzirom da je sam u akvarijumu i da nema zenke ili druge prijetnje kojoj bi sirio peraja. U akvarijumu imam i grijac i pumpu za zrak. Takodjer, pojavili su mi se baloncici na povrsini i prvo sam mislila da ih on pravi jer se sprema za mrijest, ali ih je nekako bilo previse pa sam procitala da bi voda mogla biti masna. Sa pumpom je mjehurica mnogo manje. Molim vas bilo kakav savjet i imam li razloga za brigu?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Avg 24, 2018 5:42 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Običan Čovek
Akvarista



Registrovan: 07 Jul 2017
Poruke: 38
Lokacija: Topola

PorukaPoslao: Pet Avg 24, 2018 6:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Verovatno nije nista. Borcu su peraja uglavnom skupljena jer su teska. Ako je sam u akvarijumu nema razloga da ih siri Very Happy
koliki ti je akvarijum, da li si ga formirala ispravno,filter kakav je i da li imas jos neke ribice sa njim mozda?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
simici789
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 639
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Avg 26, 2018 10:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Stavi ogledalce ili sa starane ili u sam akvarijum. On ce flerati i siriti rep i peraja. Svaki dan ga vezbaj ovako po 15-20 minuta. Prijace mu. Ako se ne širi na ogledalo, e onda je bolestan.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Voda Borca vuce ka povrsini EmEmily Bolest 3 Uto Jul 11, 2023 2:23 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li su ovo zenke borca? Maridza Ribe 4 Pet Jul 07, 2023 9:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Čudno ponašanje borca mužjaka i ženke? Maridza Ribe 0 Uto Jun 13, 2023 6:28 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Plavi borac, bledjenje peraja i glave Jendzica Bolest 1 Čet Avg 12, 2021 3:15 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Blede krljušti borca. Zmaj Bolest 0 Sre Jun 23, 2021 6:53 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License