Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Gupi u velikom akvarijumu Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
paunxxx
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 14 Maj 2017
Poruke: 9
Lokacija: Negotin

PorukaPoslao: Sre Avg 15, 2018 9:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ima li neko ideju kako filtrirati akvarijum od 300l a da u njemu zivi kolonija endler gupija?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Avg 15, 2018 9:45 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Avg 26, 2018 1:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Siroka je paleta filtera. Izaberi sta ti najvise odgovara.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
paunxxx
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 14 Maj 2017
Poruke: 9
Lokacija: Negotin

PorukaPoslao: Ned Avg 26, 2018 8:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kanister skuplja mlade, sundjer filter mislim da je nedovoljan takodje i prelivni jer usis ne postize. Bas mi treba ideja a da sve funkcionise
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chaosad
Akvarista



Registrovan: 27 Avg 2017
Poruke: 157
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Avg 26, 2018 10:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zdravo kolega,ni jedan filter ne sakuplja mlade nema razloga da odustaneš od kanistera samo na usisnu cev navučeš sunđer a isto važi i za prelivni.Jel taj akvarijum već gotov ili ga tek planiraš za pravljenje?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
paunxxx
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 14 Maj 2017
Poruke: 9
Lokacija: Negotin

PorukaPoslao: Pon Avg 27, 2018 8:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Akvarijum je formiran oko godinu dana 100x50x60 lepo ubiljen bez algi i atman kanisterom. A prica oko gupija je potekla odavde sa foruma gledajući te predivne ribice. Problem je taj što je nekada probano da se u njemu gaje gupi sa mrežama na usisu i vremenom kanister prestane da izbacuje vodu, prva pomisao impeler pa zapriljan kad ono zbog ograničavanja usisa formiraju se čepovi gasa u njemu gde mi se hvata kamenac, voda mi je jako tvrda. Gupije već dve godine odvajam i to kako, kupio metalik zenke i onu lepu liniju muzjaka endlera, dodao još po neku zenku vremenom koja nije imala puno boje po sebi i sada već oko 6 meseci svi malci su mi ok, i ženke i mužjaci, osvežiću ih sa nekim ok mužjakom kad naletim. U malim akvarijumima su sunđer filteri a prenaseljeni su pa sam hteo pošto su svi po meni ok da ih pustim u veliki ali bez da mi atman usisava malce a da ga kočim mrezicama mislim da će vremenom crći.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Pon Avg 27, 2018 10:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sundjeru treba mnogo više vremena da se zapuši od mrežice.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stsasa
Akvarista



Registrovan: 05 Jan 2012
Poruke: 148
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Avg 30, 2018 1:56 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Duž jedne kraće strane stavi tablu biosunđera. Iza suhđera stavi neku motorbu glavu da prebacuje vodu u akvarijum. Takav filter radi za ikrapicee u velikom akvarijumu za erdele će sigurno raditi.Hamburski Sundjerasti Filter mu je ime http://www.akvarijum.org/forum.....t7832.html .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sputnik8
Akvarista



Registrovan: 02 Sep 2018
Poruke: 185
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Sep 02, 2018 5:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovo izgleda simpatično za početnike.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
paunxxx
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 14 Maj 2017
Poruke: 9
Lokacija: Negotin

PorukaPoslao: Pon Sep 10, 2018 11:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

stsasa, razmišljao sam o tom filteru ali nigde nema 60cm dužina sundjera, hvala na ideji
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Gupi gari1809 Tražnja 0 Pet Feb 23, 2024 3:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dve rasvete na jednom akvarijumu? Maridza Rasveta 1 Čet Jul 20, 2023 8:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ostala gupi bez repa, krivac? Maridza Ribe 4 Čet Jun 15, 2023 12:04 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skotna gupi "gubi ravnotežu" marcus Guppy fun club 0 Ned Feb 12, 2023 3:20 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka gupi podmladak na poklon AB Na poklon 2 Sre Jul 06, 2022 12:55 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License