Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Lajsne Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
ljiki
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 17 Jul 2018
Poruke: 9
Lokacija: Jug

PorukaPoslao: Pet Avg 31, 2018 9:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

zelim da postavim lajsne na ivice AQ, posavetujte me kako i cime to da izvedem, cula sam da neko lepi izolir traku ali meni se to nesvidja, ima li eki drugi nacin Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Avg 31, 2018 9:29 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Pet Avg 31, 2018 9:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Akrilni dvokomponentni lepak ili vruci lepak. Izolir traka je loše rešenje, mnogo bolje je samolepljiva pvc folija. Lajsne ako nilada nisi sekla vezbaj malo kako ćeš da isečeš, kupi koji m više. Primera ima na netu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Šiber lajsne? nemanjask Uradi Sam (DIY) 0 Pet Avg 07, 2015 5:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Siber Lajsne nemanjagajic Početak u akvaristici 1 Uto Feb 04, 2014 9:06 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Siber lajsne jongi Uradi Sam (DIY) 8 Sre Jun 15, 2011 11:13 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License