Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Twinstar 2 M5 Sterilizer Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Aquamaniac
Akvarista



Registrovan: 10 Feb 2011
Poruke: 194
Lokacija: Obrenovac

PorukaPoslao: Pet Sep 07, 2018 7:32 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Na prodaju Twinstar 2 M5 Sterilizer. Koriscen 6-7 meseci. U originalnoj kutiji. Nov kosta 125e. Razlog prodaje je kupovina istog, ali za veci akvarijum. Cena 85e.

Radi na principu elektrolize. Sterilise akvarijum na taj nacin sto aktivni mikromehurici koji se sastoje od slobodnih radikala hidroksila unistavaju opnu vecine zelenih algi i time sprecavaju njihov nastanak i razvoj. Pozitivno uticu na rast biljaka, dok sa druge strane nemaju nikakav negativan uticaj na zivi svet, sta vise sprecavaju pojavu bolesti kod ribica.

Procenat uticaja na sledece alge:
-Koncasta alga 95%​
-Braon alga 90%​
-Plavo - zelena alga(cijanobakterija) 80%​
-Fuzz alga 80%​
-Zelena praskasta 80%​
-Zelena tackasta 85%​
Ne deluje na crnu cupavu algu i zelenu vodu.

Nisam zainteresovan za razmene.
Zainteresovanom kupcu sa podrucja Beograda mogucnost organizovanja licnog preuzimanja.
Robu saljem preko postexpressa.

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Sep 07, 2018 7:32 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka DIY twinstar HORUS Uradi Sam (DIY) 14 Ned Maj 15, 2016 11:22 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Twinstar nano - Uradi Sam Blue Temp 21 Pet Nov 28, 2014 9:57 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Twinstar? goranp Ostala oprema 62 Ned Dec 29, 2013 3:13 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License