Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Koje osvetlenje led ili obicne neonke Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
scorpion
Akvarista



Registrovan: 11 Sep 2018
Poruke: 14
Lokacija: Leskovac

PorukaPoslao: Uto Sep 11, 2018 11:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav ljudi, zamolio bi iskusnije clanove za savet koje osvetlenje postaviti akvarijum dimenzije 55x35x50, sa haubom. Nece biti neke zathevne biljke znaci neko optimalno osvetljenje. Da li staviti led i koje ili obicne i koje. Duzina neonke zajedno sa nosacima, ogranicena na nekih 54cm s obzirom da je duzina akvarijuma 55cm. Hvala unapred.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Sep 11, 2018 11:12 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Okt 14, 2018 4:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam vise za neonke jer s njima ne mozes pogresiti a sa ledom mozes. Led moze da odradi posao ali treba naci adekvatne diode za to.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Obicne zebrice Slepi_Putnik Tražnja 0 Pet Dec 30, 2022 1:39 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dve ribice neonke akuar Na poklon 1 Uto Dec 13, 2022 1:42 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Biljke koje mogu da se gaje bez co2 Milivoje Lampa Biljke 4 Sre Mar 16, 2022 1:42 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Armatura za neonke? milan64586 Rasveta 0 Sub Feb 27, 2021 10:41 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kupovina neonke Kragujevac. IvanBo Rasveta 0 Sre Okt 07, 2020 1:57 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License