Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Kako uhvatiti neuhvativo Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Čet Sep 13, 2018 6:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ljudi kako da uhvatim kozicu? Ima li neki mamac koji će je iz jazbine izvući.
Imam izgleda malu pistol shrimp. 2 gidine pokušavam da je spazim al bez uspeha.
Preključe sam malo čistio pesak produvavao kamenje menjao vodu. Juče je se upalila i nije prestala do 5 ujutru. Ništa spavao nisam. Do sad se čula samo s vremena na vreme.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Sep 13, 2018 6:30 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Bombadil
Akvarista



Registrovan: 24 Okt 2017
Poruke: 119
Lokacija: Požarevac

PorukaPoslao: Pet Sep 14, 2018 7:11 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Možda da probas sa onom zamkom kao za kedere, isečeš flašu i okreneš vrh naopako.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Pet Sep 14, 2018 5:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam u teglicu natrpao mogo više kamena nego što treba i postavio ga tako da postoji gomila pećina i prolaza a malo otvorenog prostora.
Treba mi neki mamac, ako postoji da je izvučem na otvoreno, posle je lako, nije da marim da li će živa ili mrtva izaći iz akvarijuma.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
plovak
Akvarista



Registrovan: 19 Nov 2012
Poruke: 82
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Sep 15, 2018 6:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Usisaj je crevom , najjednostavniji način.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Sub Sep 15, 2018 10:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svakako ću rastavljati postavku da je premestim u sistem koji mogu preko zime da pokrijem. Ako je uhvatim u pesku poklonicu. Ako se krije u kamenu, 2 su samo velika napuniću kofu sa 1-2 cm kljucale vode po dnu i staviti kamen. Siguran sam da će brzo pobeći sa sve što je živo iz njega.
Mada ima jednostavno rešenje predoziram vodu u kanti jodom problem rešen Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kako sa jednim grijacem grijati dva a... Luka2907 Grejanje i hladjenje 1 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako sa 1 grijacem grijati 2 akvarijuma Luka2907 Grejanje i hladjenje 0 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako se montira solenoid na ovaj mano... sstanko78 Ostala oprema 7 Ned Nov 22, 2020 9:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako da znam kad ce ribica da se mresti? Nemanja21 Razmnožavanje 4 Sub Nov 07, 2020 11:12 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako prepoynati dali je skotna Plati? Yaesu Razmnožavanje 5 Ned Avg 02, 2020 4:08 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License