Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Dame / devojke - nema Vas, pišite Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
sputnik8
Akvarista



Registrovan: 02 Sep 2018
Poruke: 185
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Sep 16, 2018 7:40 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da se primetiti da na forumu ima nekolicina dama koje vole akvaristiku i aktivne su, tj. vidi se da posećuju forum
ali "mudro" ćute. Zašto ? To mi pade na pamet ,a nisam jedini, jer neki mi u pp porukama spominju tu konstataciju,
pa možemo možda zamoliti dotične da se uključe i daju neku notu od sebe, sigurno će koristiti forumu.
Pretpostavljam da se svi slažu iliti su saglasni ! Very Happy Smile Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Sep 16, 2018 7:40 am Snimi Poruku Nazad na vrh

sputnik8
Akvarista



Registrovan: 02 Sep 2018
Poruke: 185
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Sep 17, 2018 9:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Citat:
Pretpostavljam da se svi slažu iliti su saglasni ! Very Happy Smile Very Happy


Zaista sam mislio da je bar neko saglasan što se tiče mog prethodnog komentara.
Narode ,istina nije neka tema od značaja (a možda i jeste), ali koga bojkotujete
sa svojim ćutanjem : mene, naše dame, ili sami sebe.
Nemora niko pisati o tome ako ne želi, ali kao što reče urednik: forum smo - dakle komuniciramo,
nismo samo čitači.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
amsterdamxxx
Akvarista



Registrovan: 12 Feb 2013
Poruke: 186
Lokacija: Smederevska Palanka

PorukaPoslao: Pon Sep 17, 2018 9:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

slazem se...Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ksendzi
Akvarista



Registrovan: 08 Nov 2017
Poruke: 111
Lokacija: Beograd, Nis

PorukaPoslao: Uto Sep 18, 2018 7:47 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Caooo 🤗🤗
Tu smo, samo studentima je malo problematican period, ispiti, pa ne stizu bas da pisu celog leta, nit da updejtuju teme xD
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
popindeed
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2018
Poruke: 124
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Sep 18, 2018 7:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jeeeej pozdrav za Ksendzi !! Cool
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
simici789
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 639
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Sep 19, 2018 7:52 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sta cu kad vise volim da citam 😊. Salim se, volim da posetim forum, vidim sta se desava, potrazim odgovore kad ja imam nedoumicu, ali manje pisem ( osim kad iz svog iskustva imam sta pametni da kazem).
Rado bih ponekad i ja da se oglasim, ali kad pozelim da postavim fotografiju koja bi propratila moj komentar, to moram uraditi zbog rezolucije sa racunara, a to mi onda zakomplikije stvari, i tako...ostavim za kasnije....
Obecavam, popravicu se, posebno sto sam ja bar na ovom forumu bas puno toga naucila 😊
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sputnik8
Akvarista



Registrovan: 02 Sep 2018
Poruke: 185
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Sep 19, 2018 8:39 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dobro je ,kreće se nabolje !

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
sputnik8
Akvarista



Registrovan: 02 Sep 2018
Poruke: 185
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Mar 07, 2019 3:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hajmo devojke , ima Vas. Učestvujte ,imate razologa !?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka 56x30x30 nema fluo, nema štednih, kak... Rich999 Rasveta 7 Uto Jun 23, 2020 10:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka crkla pumpa a rezerve nema cyanogen Filteri i pumpe 1 Sub Apr 11, 2020 6:15 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Corydoras nema oko! POMOC Tajson Ribe 4 Sub Apr 20, 2019 7:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvarijum 300l nema sanse da odlucim ... milospe Ribe 14 Uto Nov 06, 2018 12:35 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Stara ljubav zaborava nema IVANRO Akvarijumi 59 Sub Jul 21, 2018 2:44 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License