Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Flameusi i razbore Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Rizbo
Akvarista



Registrovan: 24 Avg 2018
Poruke: 18

PorukaPoslao: Čet Okt 04, 2018 7:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li neka od ovih riba zna da gricka peraja drugim ribama, ubacio sam ih zajedno sa gupi pre oko mesec dana i sve je bilo okej, a poslednja dva tri dana svakoj od njih jedan delic peraja fali tj izgrickan je, nije ni infekcija ni nista ribe su potpuno zdrave, hvala vam unapred.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Okt 04, 2018 7:22 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Čet Okt 04, 2018 7:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako ih nemaš u nekom solidnom jatu i jedne i druge hoće. Meni su razbore grickale borca ponekad iako ih je bilo 20.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Rizbo
Akvarista



Registrovan: 24 Avg 2018
Poruke: 18

PorukaPoslao: Čet Okt 04, 2018 8:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Onda je najbolje da ih izbacim vidjao sam uvece ove flameuse da jure sve ribe al do sad im peraja bila okej, medjutim baksuz je baksuz...hvala ti puno na pomoci
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Čet Okt 04, 2018 10:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako ponekad fali malo parče nemoj da se uzbuđuješ. Sve dok nije konstantna jurnjava i dok "žrtvi" ne fali pola peraja nije strašno. Peraja se brzo oporavljaju. Sitno parče koje nedostaje će za 4-5 dana izrasti a za 15tak dobiti boju. Sve dok se ne ošteti koren peraja riba ne oseća bol.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Rizbo
Akvarista



Registrovan: 24 Avg 2018
Poruke: 18

PorukaPoslao: Pet Okt 05, 2018 12:12 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Aa znam al vec mi je jedna zuta moli uginula isto je tako izgrickale serpe pa sam i njih izbacio i zamenio za ove, bolje da ja to na vreme izbacim i dodam jos koju zivorotku pored gupija
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Espei Razbore Nikola00 Tražnja 1 Pon Dec 27, 2021 7:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Galaxy razbore I pigmeus coridoras Ludwigia Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Feb 11, 2019 10:42 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Razbore - udvaranje ili... becke021 Ribe 3 Pon Jan 29, 2018 7:33 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka mikro razbore na + 35 gotika Ribe 6 Sre Jul 22, 2015 6:32 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Menjam kamenje za razbore maryja Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Mar 24, 2015 3:37 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License