Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Humanitarna morska berza Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Andjelija
Akvarista



Registrovan: 29 Nov 2012
Poruke: 432
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Okt 10, 2018 1:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav svima,

hteo bih da pokrenem jednu skromnu akciju, nadam se da administratoti nece imati nista protiv... U malim oglasima bi tema bila zakljucana, pa valjda moze u ovoj sekciji da stoji...

Hteo bih da ponudim s vremena na vreme na prodaju fragove korala, druge organizme, ili eventualno neku opremu (ili savet Very Happy )... Stavljacu pocetnu cenu po kojoj prodajem, a naravno svako ima prava da ponudi i vise...

Ukoliko se dogovorimo oko prodaje, novac se ne uplacuje meni, vec nekoj od humanitarnih orgaznizacija po zelji kupca... Ja licno preferiram neku od organizacija koje prikupljaju novac za lecenje dece (podrzi zivot, budi human...), ali sve ostalo dolazi u obzir...

Pa da probamo... Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Okt 10, 2018 1:17 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Andjelija
Akvarista



Registrovan: 29 Nov 2012
Poruke: 432
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Okt 10, 2018 1:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Anemona bubble (narandzasto crvena) - pocetna cena 1000 dinara
na slici je kolonija istih, samo jedna je u ponudi Very Happy

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Andjelija
Akvarista



Registrovan: 29 Nov 2012
Poruke: 432
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Okt 10, 2018 1:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ljubicasta acropora - frag 5 cm (na slici koral od koga se fraguje) Very Happy
Pocetna cena 1000 din

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nzivkovic
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2013
Poruke: 1178
Lokacija: Beograd, Kumodraž

PorukaPoslao: Sre Okt 10, 2018 4:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sjajna ideja, priključujem se akciji sa DIY led rasvetom za kocku 35x35x35 cm može i drugih dimenzija a red veličine za ovu neka bude početna 1000 din
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Sre Okt 10, 2018 5:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image

Image

Frag pavone i crvene pecurke velicine 5 cm oba korala 1500 din


Poslednji izmenio No 1 dana Sre Okt 10, 2018 6:00 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nikolac
Akvarista



Registrovan: 08 Apr 2014
Poruke: 912
Lokacija: Beograd, Vracar

PorukaPoslao: Sre Okt 10, 2018 8:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svaka cast za inicijativu! Pridruzujem se. Da pojedkostavim proceduru, sve sto kupac treba da uradi je da POSALJE PORUKU na 5757 dok pijemo kafu. Broj poruka zavisi od cene, od 1 pa sto vise to bolje.
Nudi se chaeto alga, odlicna stvar za uklanjanje no3 po4 i ciscenje vode(bar 1 poruka) *ako neko zeli da posalje 10 necu ga sprecavati!
Akvarijum i postolje iz ove teme http://www.akvarijum.org/forum.....hp?t=26002
Bar 25 poruka, moze vise slobodno.
Koral sarkofiton (bar tri poruke)
Pecurke (bar tri poruke)
Antelija (bar tri poruke)
Bice jos sto sta, samo da se presaberem Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nikolac
Akvarista



Registrovan: 08 Apr 2014
Poruke: 912
Lokacija: Beograd, Vracar

PorukaPoslao: Sre Okt 10, 2018 8:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Greska, ovo je pravi link.
http://www.akvarijum.org/forum.....86-30.html
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Andjelija
Akvarista



Registrovan: 29 Nov 2012
Poruke: 432
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Okt 11, 2018 11:50 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bas mi je drago da se ponuda ovako lepo popunila i da je ovo prepoznato i od drugih kao lepa i zanimljiva akcija... Bravo

Od jutros pa do daljnjeg - akcija za anemonu i acroporu, pocetna cena ide 50% dole - dovoljno je posalti 5 poruka (500 din) Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Gargi
Akvarista



Registrovan: 01 Dec 2015
Poruke: 29
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Okt 11, 2018 1:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

svaka cast... posto nemam korala jos uvek za prodaju... ja sam podrzao akciju slanjem poruka za acroporu... uslikano i poslato u pp... kad se steknu uslovi... definitivno se prikljucujem, i iskreno se nadam se da ce tema da se odrzi...
posto sam ja juznjak sve bi da imam, a tezak na dinar, svaka cast Andjeliji za ideju...lepom idejom i stipsu iscimo da da neki dinar.
andjelija za predsednika....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Andjelija
Akvarista



Registrovan: 29 Nov 2012
Poruke: 432
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Okt 12, 2018 10:30 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Gargi ::
svaka cast... posto nemam korala jos uvek za prodaju... ja sam podrzao akciju slanjem poruka za acroporu... uslikano i poslato u pp... kad se steknu uslovi... definitivno se prikljucujem, i iskreno se nadam se da ce tema da se odrzi...
posto sam ja juznjak sve bi da imam, a tezak na dinar, svaka cast Andjeliji za ideju...lepom idejom i stipsu iscimo da da neki dinar.
andjelija za predsednika....


Very Happy Very Happy Very Happy Hvala Gargi, drago mi je da si prepoznao i podrzao akciju, a sebi pribavio bas lep koral! Prvih 500 dinara otislo za Fondaciju Podrzi zivot 5757! Bravo

Trenutno jos anemona u ponudi sa moje strane, kao i ostali divni korali od drugih kolega! Bravo ekipo na odzivu!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Andjelija
Akvarista



Registrovan: 29 Nov 2012
Poruke: 432
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Okt 12, 2018 12:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Otisla jos jedna uplata, 5 poruka, od strane starog morskog vuka Aleksandra... Bravo

Iskoristicu priliku da licitiram, za akvarijum koji je Nikolac ponudio - 3000 dinara. Ukoliko se niko ne javi do ponedeljka sa visom ponudom, uplaticu iznos i dostavljam dokaz o uplati...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nikolac
Akvarista



Registrovan: 08 Apr 2014
Poruke: 912
Lokacija: Beograd, Vracar

PorukaPoslao: Pet Okt 12, 2018 7:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

cestitka cestitka cestitka cestitka cestitka cestitka cestitka cestitka cestitka
Bravo. Ajmo ljudi, ne dajte vladi da tako lako odnese akvarijum Razz deca su u pitanju!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Gargi
Akvarista



Registrovan: 01 Dec 2015
Poruke: 29
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Okt 12, 2018 8:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

dve arkadije neonke za more bela i plava t5 24w... po 5 poruka za svaku. radile kod mene nekih 4 5 meseci dok nisam stavio led...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Andjelija
Akvarista



Registrovan: 29 Nov 2012
Poruke: 432
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Okt 15, 2018 10:26 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nikolac ::
cestitka cestitka cestitka cestitka cestitka cestitka cestitka cestitka cestitka
Bravo. Ajmo ljudi, ne dajte vladi da tako lako odnese akvarijum Razz deca su u pitanju!


Posto vidim da drugih licitacija nije bilo, eto meni lepog akvarijuma... Sta ce mi, to jos ne znam, ali bar su novci tamo gde treba - fondacija Podrzi zivot.... Very Happy
Kolega, veeeeliko hvala za ovakav doprinos akciji, poslacu ti dokaz o uplati na pp
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nzivkovic
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2013
Poruke: 1178
Lokacija: Beograd, Kumodraž

PorukaPoslao: Pon Okt 15, 2018 10:35 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Andjelija ::
Nikolac ::
cestitka cestitka cestitka cestitka cestitka cestitka cestitka cestitka cestitka
Bravo. Ajmo ljudi, ne dajte vladi da tako lako odnese akvarijum Razz deca su u pitanju!


Posto vidim da drugih licitacija nije bilo, eto meni lepog akvarijuma... Sta ce mi, to jos ne znam, ali bar su novci tamo gde treba - fondacija Podrzi zivot.... Very Happy
Kolega, veeeeliko hvala za ovakav doprinos akciji, poslacu ti dokaz o uplati na pp



Uz dokaz o uplati od 200 dinara dobijaš pesak i po dve zelene i crvene pečurke od mene. PODRŽI ŽIVOT
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Da li je morska akvaristika za mene? peconis Morska Akvaristika 2 Čet Maj 04, 2023 3:31 am Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Potrbna morska so Gangster Arhiva Malih Oglasa 0 Pet Okt 21, 2016 5:11 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Morska kozica - Lysmata wurdemanni - ... Atanas011 Arhiva Malih Oglasa 0 Pet Okt 14, 2016 10:33 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Morska so 5kg - višak Atanas011 Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Jun 11, 2016 11:54 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Hrana - Morska nikouro Morska Akvaristika 2 Ned Maj 17, 2015 10:43 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License