Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 povratak Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
gari1809
Akvarista



Registrovan: 06 Jun 2010
Poruke: 138
Lokacija: beograd, brace jerkovic

PorukaPoslao: Sre Okt 10, 2018 1:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zbog neuspešnog upliva u ciklidaške vode (Afrika) rešio sam da se vratim na "obične" biotope, te su mi u skladu sa time potrebne i neke biljkice. Ako neko iz Beograda ima da donira koju bio bih zahvalan. Da napomenem dad će ubuduće u aq biti endleri.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Okt 10, 2018 1:13 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Pecinac
Akvarista



Registrovan: 06 Nov 2017
Poruke: 108
Lokacija: Beograd, Autokomanda

PorukaPoslao: Sre Okt 10, 2018 2:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Od mene možeš da dobiješ neoliko pelcera Ludwigie repens, Bacope monnieri, Cryptocoryne wendtii green (jedan mladi pelcer sa nekoliko listova) i
jedan mladi pelcer (možda dva treba da proverim) čini mi se da je u pitanju "Microsorum pteropus Petite"!

Nije neka količina, ali ako si zainteresovan, javi mi se u PP. Blizu sam ti, možeš i kasnije da skokneš po sve to!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Pecinac
Akvarista



Registrovan: 06 Nov 2017
Poruke: 108
Lokacija: Beograd, Autokomanda

PorukaPoslao: Sre Okt 10, 2018 3:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A šta je sa Kribenzisima??? Sad Shocked Sad
Moj sledeći akvarijum bi trebalo da bude dom za par Kribenzisa ili Apistograma.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gari1809
Akvarista



Registrovan: 06 Jun 2010
Poruke: 138
Lokacija: beograd, brace jerkovic

PorukaPoslao: Sre Okt 10, 2018 9:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imao sami apistome ali sam ipak pre za kribove, dosta su interesantniji mada su paistograme možda nekako lepše, kad se upa kribovi na 4 nedelje eto novih. Apistograme nisam mrestio iskreno nisam se ni nešto interesovao. Kribovi bez problema. Na kraju su zavrsili kod nzivkovica u kumodraž.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Povratak Hobiju Soulsack Ostali Stanovnici 3 Ned Mar 19, 2023 7:16 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Povratak akvaristici Uros1999 Početak u akvaristici 0 Čet Jan 26, 2023 3:45 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Povratak sa 226*50*60 Lenji Lisac Početak u akvaristici 58 Ned Sep 20, 2020 1:42 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Povratak otpisanog Djile Akvarijumi 6 Čet Jan 31, 2019 9:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Prvi biljni akvarijum, povratak akvar... boskonet Akvarijumi 18 Ned Dec 30, 2018 3:37 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License