Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Pomoc oko nabavke ribica... Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Voja85
Akvarista



Registrovan: 11 Mar 2015
Poruke: 110
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Okt 12, 2018 2:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sa vremenom na vreme imam neku ripku za prodaju. Kad budes otvorijo radnju voleo bi da saradjujemo pozdrav sa srecom
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Okt 12, 2018 2:20 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

ASX
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2018
Poruke: 93
Lokacija: Beograd Vozdovac

PorukaPoslao: Pet Okt 12, 2018 3:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svi mi imamo po koju ribicu s vremena na vreme, samo je bitno da su zdrave. ja od kad sam formirao i uspostavio sistem ne usudjujem se da ubacim neku novu ribicu... a fali mi koja botija i flavus... ulazio sam u neke radnje i kad vidim mrtve raspadnute ribice zao mi... Al svakako bi pomogao svakome ko oce da pazi i vodi odgovorno radnju, nista lepse nego uci i razgledati i naravno bez bojazni pazariti. Samo napred!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
xxxvelja
Akvarista



Registrovan: 10 Avg 2012
Poruke: 223
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Okt 12, 2018 6:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Srecno...obavesti nas kada bude svecano otvaranje da se pazari nesto. Mozda bi ti bill korisno da navedes koje bi sve ribe zeleo da prodajes mozda Ima nekih koje se tesko nalaze u prodaji a neki na forumu uspesno ih mreste. Skoro bila jedna tema koleginice sa foruma ima patuljaste juznoamericke ciklide is svog uzgoja itd...Video sam da neke kolege sa foruma bas profi rade osvetljenje za akvarijume....svasta necega ima ovde. Retke su radnje sa lepim, zdravim ribicama tako da ti zelim puno uspeha.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Scream089
Akvarista



Registrovan: 24 Jan 2015
Poruke: 29
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Pet Okt 12, 2018 10:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ljudi hvala puno na podrsci,ne znam kad ce i sta biti jer ne zelim da ulazim tek tako vec kako treba,pa kad god bude bice dobro.Sto se tice otvaranja svakako sam planirao da pozovem dosta ljudi i napravim neko otvaranje koje ce upoznati akvariste sa mestom radnje i asortimanom tako da ne zelim da bude neki problem sa reklamiranjem,bice vec nekako objavnjeno negde naci ce se nacin da se kaze gde kako i kada.Nesto za nabosti i popiti i uspesno druzenje akvarista.I bez slika akvarijuma nemoj da mi dolazige. 😁
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pomoc oko mrjesta vieje synspilium Luka2907 Razmnožavanje 0 Sre Jan 10, 2024 10:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko razmnozavanja Luka2907 Američki ciklidi 1 Sre Jan 10, 2024 10:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc za pocetnika peravsp Početak u akvaristici 17 Ned Okt 01, 2023 6:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Početak - Rio 125l savet za odabir ri... MiskoBG Početak u akvaristici 2 Ned Avg 06, 2023 9:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko diskusa TurboForce Početak u akvaristici 6 Sub Jun 10, 2023 1:03 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License