Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Like father like son Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Aquamaniac
Akvarista



Registrovan: 10 Feb 2011
Poruke: 194
Lokacija: Obrenovac

PorukaPoslao: Uto Feb 20, 2018 9:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dimenzije:
182l
(d90xs45xv45)

Osvetljenje:
T5 3x39w + LED 30w
Fotoperiod 7h

Filtracija:
Eheim 2217 i Eheim 2213

Podloga:
Tropica plant growth substrate i Tropica soil

Dekoracija:
Seiryu stone i drobljeni kamen

Flora
1. Rotala green
2. Rotala rotundifolia
3. Rotala H'Ra
4. Alternanthera mini
5 .Staurogyne sp.
6. Hedyotis salzmannii
7. Bucephalandra "Wavy green"
8. Bucephalandra sp. Red
9. Flame moss
10. Echinodorus tenellus
11. Ludwigia palustris
12. Cryptocoryne lutea Hobbit
13. Christmas moss

Fauna
1. Paracheirodon axelrodi
2. Otocinclus affinis
3. Clithon corona

Ovo je fotka od pre mesec dana, a spisak biljaka je sadasnji popis, pa cu cim se domognem fotoaparata okaciti noviju.

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Feb 20, 2018 9:14 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Gangster
Akvarista



Registrovan: 11 Nov 2010
Poruke: 446
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Feb 21, 2018 8:58 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Standardno vrhunski Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
NEBOJSA4
Akvarista



Registrovan: 24 Feb 2018
Poruke: 29
Lokacija: Banja Luka

PorukaPoslao: Ned Feb 25, 2018 5:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Perfektno,takmičarski...još više sam oduševljen činjenicom koju sam izvukao na osnovu nicka da je ovo perfektan akvarijum složen od strane jednog isto tako perfektno ciklidaša (možda se varam).
BRAVO!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Miroslav85
Akvarista



Registrovan: 05 Feb 2017
Poruke: 136
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Feb 25, 2018 5:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Savrsenstvo Shocked Shocked Shocked
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Aquamaniac
Akvarista



Registrovan: 10 Feb 2011
Poruke: 194
Lokacija: Obrenovac

PorukaPoslao: Čet Mar 01, 2018 10:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

NEBOJSA4 ::
Perfektno,takmičarski...još više sam oduševljen činjenicom koju sam izvukao na osnovu nicka da je ovo perfektan akvarijum složen od strane jednog isto tako perfektno ciklidaša (možda se varam).
BRAVO!


Hvala, ali onaj na koga mislis cini mi se da ima nick Aquaman...drugo je Aquamaniac Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Aquamaniac
Akvarista



Registrovan: 10 Feb 2011
Poruke: 194
Lokacija: Obrenovac

PorukaPoslao: Sub Apr 07, 2018 7:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovaj akvarijum je bio na ivici od rasturanja/reorganizacije, ali sam uspeo da ga izvucem. Od ubacivanja drobljenog kamena u prednji plan problemi i alge su se samo redjale, a onda sam prestao da dodajem skroz meku vodu uz dodatak GH+, jer nisam uspevao da spustim kH, te sam presao na odstajalu cesmovacu i u filter sam ubacio Seachem Purigen. Sitne kamencice oko kamenja sam usisao sa algama, pa cu ih dodati pred zavrsnu fotku, a i ostaje mi da izribam kamenje. I ovde cenim da ce biti jos jedno trimovanje do zavrsne, posto su ove fotke napravljene nakon orezivanja.
Fotke su takve da se vide sitni mehurici od CO2 koje sam do danas rastvarao preko UP inline atomizera, pa sam ga zamenio sa JBL ProFlora Direct inline atomizerom...videcu koliko ce mi sa JBL-om trajati boca od 5kg, posto navodno za njegov rad treba manji pritisak.

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Aquamaniac
Akvarista



Registrovan: 10 Feb 2011
Poruke: 194
Lokacija: Obrenovac

PorukaPoslao: Ned Okt 14, 2018 10:58 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo i finalne fotke koja je poslata na IAPLC.

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   


Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License