Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Panj Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Zjaric
Akvarista



Registrovan: 11 Avg 2018
Poruke: 14
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Okt 16, 2018 5:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav svima.. Pravim prvi akvarijum ( 220 l. ) I planiram da ubacim jedan panj koji sam našao u šumi i obradio.. Nisam siguran šta je tačno : bagrem ili jasen...pa me interesuje da li sme da se stavi u akvarijum
.Okacicu i sliku ako uspem da nadjemo kako se to radi..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Okt 16, 2018 5:10 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Zjaric
Akvarista



Registrovan: 11 Avg 2018
Poruke: 14
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Okt 16, 2018 5:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ubacujem i sliku..
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Okt 16, 2018 8:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Panj extra izgleda. Obradi ga slobodno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Zjaric
Akvarista



Registrovan: 11 Avg 2018
Poruke: 14
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Okt 16, 2018 9:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala..
Samo me plaši da li će uticati na ribice.. ispušta braon boju ali ću ga prokuvati još par puta..
Nisam pročitao nigde da su korisceni bagremovi panjevi..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Zjaric
Akvarista



Registrovan: 11 Avg 2018
Poruke: 14
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Okt 16, 2018 9:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ima li neko iskustva sa bagremovi?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Zjaric
Akvarista



Registrovan: 11 Avg 2018
Poruke: 14
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Okt 16, 2018 10:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bilo ko?
Neki savet?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nzivkovic
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2013
Poruke: 1178
Lokacija: Beograd, Kumodraž

PorukaPoslao: Uto Okt 16, 2018 10:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Slobodno ubaci. Ako se plašiš za ribe ja ću da ga držim u mom akvarijumu mesec dana pa ga onda uzmi ako nema pomora.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Zjaric
Akvarista



Registrovan: 11 Avg 2018
Poruke: 14
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Okt 16, 2018 11:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala.. trebala mi je podrška pošto mi je prvi akvarijum!
Ubaciću.. hvala još jednom
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Uto Okt 16, 2018 11:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

bagrem malo pusta boju ali ne dugo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Zjaric
Akvarista



Registrovan: 11 Avg 2018
Poruke: 14
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Okt 16, 2018 11:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa to sam primetio.. pošto ga držim u vodi , čekam da mi stigne akvarijum i postolje, oko mesec dana i dalje boji vodu.. ali planiram da ga odkuvam još par puta..valjda ću tako rešiti?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bombadil
Akvarista



Registrovan: 24 Okt 2017
Poruke: 119
Lokacija: Požarevac

PorukaPoslao: Sre Okt 17, 2018 7:06 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nema potrebe toliko da ga kuvas, kad ispusti boju, ispustio je, nista strasno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
senkasenkasenka
Akvarista



Registrovan: 22 Sep 2014
Poruke: 350
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Sre Okt 17, 2018 7:38 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jos par zamena vode i resena stvar ..kao sto rece Bombadil, nemoj se cimati toliko oko kuvanja ..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Zjaric
Akvarista



Registrovan: 11 Avg 2018
Poruke: 14
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Okt 17, 2018 10:07 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ok..hvala na savetima
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bombadil
Akvarista



Registrovan: 24 Okt 2017
Poruke: 119
Lokacija: Požarevac

PorukaPoslao: Sre Okt 17, 2018 10:36 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ima ljudi koji bi voleli da im panj stalno boji vodu. Very Happy Veruj, to je mnogo veći problem, ne opterećuj se time i proći će brže nego što misliš. Inače, prelep je panj.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
IVANRO
Akvarista



Registrovan: 09 Jun 2018
Poruke: 190
Lokacija: Češka

PorukaPoslao: Sre Okt 17, 2018 10:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kao što već rekoše to što pušta boju to nije ništa strašno, tanini su čak i jako dobri za većinu tropskih ribica. Uglavnom ako ti se ne sviđa ta boja samo ubaci aktivni ugalj u filter na neki početni period i pokupiće sve to. Što se tiče pitanja da li je to konkretno drvo bezbedno za akvarijum to već nemam pojma.
Moram da dodam da panj stvarno izgleda vrhunski.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Ancitrusi jedu red moor panj fudokan Ribe 2 Sre Nov 10, 2021 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mangrove panj Uros Kg Razno 2 Uto Jul 20, 2021 6:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kupujem panj ili cokot Imperatore Tražnja 0 Sub Jan 23, 2021 1:54 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Panj i podloga Salvatoree Tražnja 1 Uto Sep 08, 2020 1:31 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Panj pubicna__kost Arhiva Malih Oglasa 1 Sub Jul 25, 2020 11:55 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License