Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Apistogramma cacatouides - ishrana Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
m.vlacina
Akvarista



Registrovan: 11 Jun 2017
Poruke: 222
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Okt 24, 2018 8:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pitanje za iskusne ciklidase (pre svega za patuljaste), koja je najbolja ishrana za njih? Sta kombinovati, i kako kombinovati?

Ukoliko imate neki predlog za brend, moze slobodno pp.

Pozdrav,
Marko
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Okt 24, 2018 8:34 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

simici789
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 639
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Okt 25, 2018 7:12 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Marko,
Nisam iskusni ciklidas, ali patuljke drzim i volim 😊. Pa, dok se me javi neko iskusniji 😊. Ja moje hranim kao osnovnom hranom Tropical America soft granulama, Tetra pro color, Ocean nutrition granulicama, Tetra discus ponekad, Tropical lostivima SuperVit, smrznutom - crvena larva, cillopsi...ponekad dodam i malo susenih larvi komarca.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ASX
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2018
Poruke: 93
Lokacija: Beograd Vozdovac

PorukaPoslao: Čet Okt 25, 2018 8:11 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam od skora presao sa Sera na Tropical malawi i vise nego zadovoljan Smile takodje tetra pro color i tetra discus i spirulinu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
m.vlacina
Akvarista



Registrovan: 11 Jun 2017
Poruke: 222
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Okt 25, 2018 8:22 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Simici, sto se mene tice ti si vise nego iskusan ciklidas, imajuci u vidu kako ih razmnozavas, i kako tvoji ciklidi izgledaju. Smile Pa rekoh da nadjem neki tajni sastojak. Smile Uglavnom i ja to koristim, tetra pro color, neki listici crvene boje (nije neka marka), suvi crvi, smrznuti crvi, i imam hikari hranu za ciklide, to ovaj moj ljubimac najvise voli. Smile Navikao se da ga hranim na pincetu, pa to ti je. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Apistogramma kakadu xxxvelja Tražnja 0 Sre Jun 16, 2021 6:59 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka apistogramma hongsloi Andjelija Tražnja 0 Uto Sep 15, 2020 10:19 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka apistogramma cacatuoides Biolog Arhiva Malih Oglasa 0 Pet Jun 12, 2020 2:13 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ishrana mladih skalara i 20ak neonki Običan Čovek Ishrana 2 Pet Apr 10, 2020 3:11 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Apistogramma Cacatuides mr_anovic Arhiva Malih Oglasa 6 Pon Feb 17, 2020 11:46 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License