Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Optiwhite u Srbiji - da li postoji? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
m.vlacina
Akvarista



Registrovan: 11 Jun 2017
Poruke: 222
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Okt 28, 2018 4:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zanima me da li neko od clanova ima optiwhite akvarijum, a da ga je kupio u Srbiji? Dobio sam neke informacije da radi jedna osoba, pa me zanimaju vasa iskustva i utisci.

U procesu sam menjanja akvarijuma, i zeleo bih da imam optiwhite staklo, pa ne bih da se zalecem pre nego sto peoucim situaciju u Srbiji.

Hvala
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Okt 28, 2018 4:03 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Ralke
Akvarista



Registrovan: 27 Feb 2016
Poruke: 187
Lokacija: Surcin/Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Okt 28, 2018 4:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa jesam te ja uputio....jesi zvao i raspitao se?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
m.vlacina
Akvarista



Registrovan: 11 Jun 2017
Poruke: 222
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Okt 28, 2018 4:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jesi, hocu da vidim iskustva i drugih.
Velika je to odluka, hocu iz vise izvora da cujem iskustva.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ralke
Akvarista



Registrovan: 27 Feb 2016
Poruke: 187
Lokacija: Surcin/Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Okt 28, 2018 5:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma daj,staklo ko staklo..kakva velika odluka.. nece ti od toga biti lepsi akvarijum 😎
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Ned Okt 28, 2018 6:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ralke ::
Ma daj,staklo ko staklo..

+1
Totalno nebitno da li je obično, low-iron, crystal... samo ko ga lepi tj da li zna lepo da zalepi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
m.vlacina
Akvarista



Registrovan: 11 Jun 2017
Poruke: 222
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Okt 28, 2018 6:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ih, staklo k'o staklo, to je kao kad biste rekli auto k'o auto, ima 4 tocka i vozi. Very Happy
Ja kada sam video optiwhite, razlika u odnosu na obicno staklo je nevidjena, toliko je prozirniji optiwhite, da je to neverovatno. Zato hocu ako radim novi akvarijum to bude bas dobro ispocetka.

Cekamo jos nekog sa relevantnim iskustvom. Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nikolac
Akvarista



Registrovan: 08 Apr 2014
Poruke: 912
Lokacija: Beograd, Vracar

PorukaPoslao: Ned Okt 28, 2018 9:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sa uzeo opti, i uzeo bih ponovo. Razlika je primetna, prozirnije je i nema zelenu boju, ako cena nije ogranicavajuc faktor uzmi opti.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Dare021
Akvarista



Registrovan: 12 Maj 2013
Poruke: 185
Lokacija: Novi Sad, Srbija

PorukaPoslao: Pon Okt 29, 2018 11:45 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

mislim da se jedna firma iz Niša reklamira da pravi akvarijume od optiwhite stakla....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
m.vlacina
Akvarista



Registrovan: 11 Jun 2017
Poruke: 222
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Okt 29, 2018 12:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nasao sam te likove iz Nisa na internetu, ali mi je to daleko. Treba mi neko iz Beograda.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Shadz
Akvarista



Registrovan: 11 Apr 2016
Poruke: 25
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Nov 20, 2018 10:51 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nadje li nekoga na kraju?
Pošto i meni treba jedan poveći da lepim pa me baš zanima cena ...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Da li postoji mogucnost? Dragan996 Akvarijumi 18 Čet Jul 11, 2019 6:24 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Uzgajac Ryukin/Black Mopre japanki u ... Ryukin Ribe 3 Pon Jan 15, 2018 12:13 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Distributeri Tropica proizvoda u Srbiji Aquashop Aquashop 0 Čet Mar 10, 2016 4:21 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ReefrooM morski akvarijum Vracar (200... ReefrooM Servis Akvarijum Studio ReefrooM 3 Pet Okt 23, 2015 4:27 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ARCADIA (UK) u Srbiji Arcadia Arcadia 2 Sre Avg 14, 2013 6:03 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License