Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Stara ljubav zaborava nema Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
IVANRO
Akvarista



Registrovan: 09 Jun 2018
Poruke: 190
Lokacija: Češka

PorukaPoslao: Uto Nov 06, 2018 11:28 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Džungla fino napreduje.
Image


Image


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Nov 06, 2018 11:28 am Snimi Poruku Nazad na vrh

simici789
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 639
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Nov 06, 2018 4:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sto je meni ovo jedan leeeep akvarijum !!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
IVANRO
Akvarista



Registrovan: 09 Jun 2018
Poruke: 190
Lokacija: Češka

PorukaPoslao: Uto Nov 06, 2018 5:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala, hvala. I ja sam zadovoljan kako se stvari odvijaju, konačno je blizu zamišljenog ali moraću još da sačekam ćoškove pozadi jer biljke dobijaju manje svetla pa sporije rastu ali počele su vidno da napreduju tako da bi uskoro trebalo da dođe na svoje Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Skybuffalo
Akvarista



Registrovan: 08 Maj 2017
Poruke: 161
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Uto Nov 06, 2018 6:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bilje je super.Meni se dopada izbor zivog sveta.Volim te tetrarijume. Embarassed Koje su to naj krupnije ribe u sredini? Ne vidim dobhro, cica sta ces.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
IVANRO
Akvarista



Registrovan: 09 Jun 2018
Poruke: 190
Lokacija: Češka

PorukaPoslao: Uto Nov 06, 2018 6:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala.
Skybuffalo ::
Koje su to naj krupnije ribe u sredini? Ne vidim dobhro, cica sta ces.

To su Hyphessobrycon rosaceus iliti Rosy tetre mada ih kod nas najčešće zovu Whitefin tetre. Miroljubive i lepe, mada jedu kao pirane Very Happy

Skybuffalo ::
Volim te tetrarijume. Embarassed

Tetre i patuljasti ciklidi su i meni omiljene ribe, što se da i videti iz priloženog Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Skybuffalo
Akvarista



Registrovan: 08 Maj 2017
Poruke: 161
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Uto Nov 06, 2018 6:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uh, pretpostavljao sam da su one.Odlicne su. Meni zao sto nigde blizu ne mogu da nadjem kongo tetre.Sve si lepo skockao, svaka cast.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
geronimo
Akvarista



Registrovan: 18 Jan 2011
Poruke: 131
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Nov 06, 2018 9:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Odlično napreduje, a izbor ribica je i po mom ukusu. Te whitetip tetre su i kod mene jedne od onih koje su preživele havariju. Imao sam u apistograme, prelepe ribice, ali sam odustao od njih jer jedu kozice kao sumanuti. Samo su mi amano opstale.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
IVANRO
Akvarista



Registrovan: 09 Jun 2018
Poruke: 190
Lokacija: Češka

PorukaPoslao: Sre Nov 07, 2018 9:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zavisi koja je vrsta apistograme, ako je kakadu one baš uništavaju kozice i istrebe ih za kratko vreme. Ja znam da ova moja Agasizi jede kozice povremeno ali i dalje ima brdo kozica i verujem da tetre potamane više beba kozica nego što apistograma pojede. Mislim svakako treba nešto da im održava broj pa mi ne smeta. Ali amano kozice najviše juri iako ne možeda ih pojede, kako ih vidi kidiše na njih naravno amano em su velike em nenormalno brze pa im se ništa ne desi Very Happy Čeri kozice nekad vreba, vreba i onda samo odustane a nekad pojuri Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
IVANRO
Akvarista



Registrovan: 09 Jun 2018
Poruke: 190
Lokacija: Češka

PorukaPoslao: Pon Nov 12, 2018 9:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Par slika pre jučerašnjeg velikog trimovanja. Ludwigia, pinatifida, higrofilija i tripartita su ozbiljno skraćene juče, krivo mi je jer mi se baš svidela džungla ali je moralo tako. Ali evo kako je sve to izgledalo pre trimovanja:


Image



Image



Image



Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ralke
Akvarista



Registrovan: 27 Feb 2016
Poruke: 187
Lokacija: Surcin/Novi Beograd

PorukaPoslao: Pon Nov 12, 2018 11:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koja je to ludwigia?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
m.vlacina
Akvarista



Registrovan: 11 Jun 2017
Poruke: 222
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Nov 12, 2018 11:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mini super red, ako se ne varam.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
IVANRO
Akvarista



Registrovan: 09 Jun 2018
Poruke: 190
Lokacija: Češka

PorukaPoslao: Pon Nov 12, 2018 11:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ludwigia Sp. mini super red. Liči dosta na Ludwigiu Palustris neki tvrde da su obe ista vrsta neki da su različite jebem li ga.
Uglavnom kao i ostale ludwigie laka je biljka.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ralke
Akvarista



Registrovan: 27 Feb 2016
Poruke: 187
Lokacija: Surcin/Novi Beograd

PorukaPoslao: Uto Nov 13, 2018 10:50 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imao sam je ali nikako da je tako obojim...a nije ni rasla vec je polako propala..predpostavljam da je zbog svetla
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
IVANRO
Akvarista



Registrovan: 09 Jun 2018
Poruke: 190
Lokacija: Češka

PorukaPoslao: Uto Nov 13, 2018 11:22 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moje iskustvo je da joj treba mnogo vremena ali kad krene u mesec dana napravi ovo. Imao sam je i u staroj postavci bez soil-a i sa lošijim svetlom(bez CO2) i isti slučaj, polako i kilavo raste par meseci i onda poludi.
U prvoj postavci je bolje brže rasla definitivno, nakon 3-4 meseca je poludela iako je bio low tech mada sa jakim svetlom. U ovoj postavci sam je čekao bar 5-6 meseci.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ralke
Akvarista



Registrovan: 27 Feb 2016
Poruke: 187
Lokacija: Surcin/Novi Beograd

PorukaPoslao: Uto Nov 13, 2018 7:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Auh..mnogo je to vremena..bas bas. U svakom slucaju,jako lepo je obojena kod tebe...prijavljujem se za pelcer 😁
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pocetnik i neplanirana ljubav Boxer89 Upoznavanje 0 Pon Dec 19, 2022 6:40 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka potpuni pocetnik, kozice i ljubav Angeli Početak u akvaristici 9 Pon Jul 26, 2021 1:21 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 56x30x30 nema fluo, nema štednih, kak... Rich999 Rasveta 7 Uto Jun 23, 2020 10:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka crkla pumpa a rezerve nema cyanogen Filteri i pumpe 1 Sub Apr 11, 2020 6:15 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Stara kocka 35cm Peku Arhiva Malih Oglasa 1 Čet Jan 02, 2020 2:38 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License