Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Novi Akvarijum Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Borac123
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 20 Sep 2018
Poruke: 8

PorukaPoslao: Pon Nov 19, 2018 7:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sta mislite o mom novom akvarijumu? Dimenzije akvarijuma su 80x40x40, 130L.

Od rasvete imam: 4 stedljive sijalice od po 25W, i po 1625lm. Imam i dve neonke od po 18w. Ukupno 136W.

Od bilja imam: mirofilium, bacopa monieri, sagitaria subulata, ludwigia x arcuta, ludwigia super red, anubius nana, rotala, pogostemon stellata, hm, althernatea mini.

Sto se podloge tice imam osmokot, hranljivu podlogu, i preko toga 15kg crnog peska. Dodajem i CO2 za bolji rast biljaka.

Filter je spoljni trokomorni, sa pumpom a-103 i grejacem od 100w. Filter ima 15ak bio ball kugli, dva velika sundjera i kilogram kerramike.

Od dekoracije imam red moor panj, kao i par kilograma seiry kamena.

Sto se riba tice imam: 10 neonki, 10 flameus tetri, 10 vecih narandzastih tetri, 3 crvenooke tetre, 10 ljubicastih zebrica, 2 platike, 2 gupi, 3 skalara, 10 titea barbusa, 2 sijamska algara i 1 lisicu, 4 acistrusa, 2 pande, 4 corydorasa. Imam i 3 amazonca. Planiram da izbacim neonke, i zebrice. (Ako je neko zainteresovan za zamenu)

Zeleo bih da cujem vasa pitanja i sugestije.

Zeleo sam da ubacim daleko bolji kvalitet slike ali mi ne dozvoljava, koga interesuje bolji kvalitet mogu poslati na mail.

Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Nov 19, 2018 7:58 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

alex_innuendo
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 25 Apr 2014
Poruke: 9
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Nov 19, 2018 10:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pre svega mislim da ti je akvarijum odlican
i interesuje me koje stedljive sijalice koristis, mislim ko je proizvodjac i koja je cena istih? Pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Borac123
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 20 Sep 2018
Poruke: 8

PorukaPoslao: Uto Nov 20, 2018 12:20 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala, koristim vito light od 25w, 1625 lumena, 6400K. Cena je 335dinara po komadu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sputnik8
Akvarista



Registrovan: 02 Sep 2018
Poruke: 185
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Nov 20, 2018 9:22 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koja je hranljiva podloga i koliko je ima na toj površini ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Borac123
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 20 Sep 2018
Poruke: 8

PorukaPoslao: Uto Nov 20, 2018 9:37 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

RF hranljiva podloga, crnica, a pitanje koliko je ima na povrsini ne razumem
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sputnik8
Akvarista



Registrovan: 02 Sep 2018
Poruke: 185
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Nov 20, 2018 9:53 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Površina dna akvarijuma je 80x40, koliko kg hranljive podloge si ubacio na tu površinu ? Hvala !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Borac123
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 20 Sep 2018
Poruke: 8

PorukaPoslao: Uto Nov 20, 2018 1:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ubacio sam 4 kese hranljive podloge
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ralke
Akvarista



Registrovan: 27 Feb 2016
Poruke: 187
Lokacija: Surcin/Novi Beograd

PorukaPoslao: Uto Nov 20, 2018 3:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Fino je ovo..samo kad se ugusti ta sagitarija napred-bice super..pravi nature
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Oprema za akvarijum srki.acs Ponuda 1 Uto Avg 08, 2023 4:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka fabricki akvarijum ljiki Akvarijumi 2 Uto Avg 01, 2023 7:57 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License