Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Hipermangan Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Uto Nov 20, 2018 6:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

najbolji lek za sve bolesti je mrezica i vc solja
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Nov 20, 2018 6:37 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

sputnik8
Akvarista



Registrovan: 02 Sep 2018
Poruke: 185
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Nov 20, 2018 7:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

gotika ::
najbolji lek za sve bolesti je mrezica i vc solja


U principu to je najisplativije, šala na stranu, možda slično komentarišu i doktori o ljudima,
samo umesto mrežice i šolje koriste drugu terminologiju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Voja85
Akvarista



Registrovan: 11 Mar 2015
Poruke: 110
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Sre Nov 21, 2018 3:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Posle ukupno 5 kupki u 3 dana za redom borac je sasvim dobro vraca mu se crvena boja lepo jede dobro pliva. Cinimi se da se polako oporavlja. Videcemo za koj dan dal ce da mu pocnu nova peraja da rastu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Voja85
Akvarista



Registrovan: 11 Mar 2015
Poruke: 110
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Nov 23, 2018 11:54 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Borca koga sam tretiro hipermanganom! Pocela su da mu rastu nova peraja vidljivo se vidi. Uspesno se oporavlja😁
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sputnik8
Akvarista



Registrovan: 02 Sep 2018
Poruke: 185
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Nov 23, 2018 2:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bio si uporan. Bravo ! Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Voja85
Akvarista



Registrovan: 11 Mar 2015
Poruke: 110
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Nov 25, 2018 8:26 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala borac se izvuko lepo napreduje. Sledeceg cu da kupim ili nabavim sa slepljenim perajima da probam njega da iscupam spasim hipermanganu. Jedino mi je zao sto slike nisam stavio da vidite kako je napredovalo lecenje! nece da se postave pokusavo sam u vise navrata.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Hipermangan panj Konfucije Početak u akvaristici 4 Pon Sep 09, 2013 10:07 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka hipermangan gotika Uradi Sam (DIY) 2 Ned Jul 28, 2013 6:59 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Hipermangan i mahovina ... pomor riba darko.potic.33 Hemija 11 Sub Jul 17, 2010 10:19 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Hipermangan dobar, los, zao??? deak Bolest 7 Uto Jun 22, 2010 7:31 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati hipermangan No 1 Hemija 28 Sre Jan 06, 2010 8:46 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License