Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Panj Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
io
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2013
Poruke: 418

PorukaPoslao: Sre Okt 17, 2018 10:55 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislim da ni jasen ni bagrem ne ispustaju smolu pa bi trebalo da je panj bezbedan za akv. Panj stvarno super izgleda, prikljucujem se fan klubu panja Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Okt 17, 2018 10:55 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Zjaric
Akvarista



Registrovan: 11 Avg 2018
Poruke: 14
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Okt 17, 2018 1:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala.. Nasao sam ga u sumi gde je samo bagrem i po neki jasen..pa predpostavljam da je nešto od ta dva...nisam 100% siguran...ali ću ga ubaciti pošto mi se mnogo svideo..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Sre Okt 17, 2018 1:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ljudi koji oce panjeve da im boje vodu neka mi se jave imam
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Sre Okt 17, 2018 7:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kažu da je bagrem malo problematičan zbog ispuštanja sokova. Međutim, moje mišljenje je da je ovaj panj toliko bio suv da ne bi trebalo da bude problema. Ako imaš mogućnost, potopi ga u blagi rastvor hipermangana. Ja tako dezinfikujem velike panjeve. Posle toga potapanje u vodu, pa onda u akvarijum.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Sre Okt 17, 2018 8:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislim da smola od bagrema nije otrovna i da ne pravi problem ribama. Problem bi bio da je bor jela...

Možeš malo brenerom da ga oprljis da dobije jaču boju i lepši izgled.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Uros Kg
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2017
Poruke: 237
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Pet Okt 19, 2018 8:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Perverzija od panja
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Zjaric
Akvarista



Registrovan: 11 Avg 2018
Poruke: 14
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Nov 22, 2018 10:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Zjaric
Akvarista



Registrovan: 11 Avg 2018
Poruke: 14
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Nov 22, 2018 10:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Napokon sam zavrsio akvarijum i moj panj sada izgleda ovako.. Hvala svima na pomoci
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Zjaric
Akvarista



Registrovan: 11 Avg 2018
Poruke: 14
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Nov 22, 2018 10:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Zjaric
Akvarista



Registrovan: 11 Avg 2018
Poruke: 14
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Nov 22, 2018 10:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sputnik8
Akvarista



Registrovan: 02 Sep 2018
Poruke: 185
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Nov 23, 2018 10:04 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lep je akvarijum Bravo ..... Šta planiraš od riba, filtracije, koja je rasveta ..... ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Bombadil
Akvarista



Registrovan: 24 Okt 2017
Poruke: 119
Lokacija: Požarevac

PorukaPoslao: Pet Nov 23, 2018 10:06 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Fino si dekorisao panj, samo mislim da bi bolje izgledao u zadnjem nego u prednjem planu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Zjaric
Akvarista



Registrovan: 11 Avg 2018
Poruke: 14
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Nov 23, 2018 10:13 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uzeo sam neku pravljenju led rasvetu.. mada nešto i nisam zadovoljan..
A za početak skalare , neonke...dok ne steknem malo iskustva za Diskuse
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Ancitrusi jedu red moor panj fudokan Ribe 2 Sre Nov 10, 2021 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mangrove panj Uros Kg Razno 2 Uto Jul 20, 2021 6:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kupujem panj ili cokot Imperatore Tražnja 0 Sub Jan 23, 2021 1:54 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Panj i podloga Salvatoree Tražnja 1 Uto Sep 08, 2020 1:31 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Panj pubicna__kost Arhiva Malih Oglasa 1 Sub Jul 25, 2020 11:55 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License