Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Panj Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Čet Nov 22, 2018 3:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kompozicija od tri mala panja. Dva su red moor drvo, a jedan je domestikus. Dimenzije su ispisane na fotografiji. Šaljem brzom poštom, i dovozim u Beograd, Pančevo, Kovin i Vršac.
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Nov 22, 2018 3:30 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nebojsar
Akvarista



Registrovan: 10 Dec 2013
Poruke: 82

PorukaPoslao: Čet Nov 22, 2018 4:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koja je cena?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Čet Nov 22, 2018 11:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Poslao sam ti PP.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nebojsar
Akvarista



Registrovan: 10 Dec 2013
Poruke: 82

PorukaPoslao: Pet Nov 23, 2018 10:10 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nisam dobio pp. Proveri da li si poslao meni. Hvala
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Ned Nov 25, 2018 11:05 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li je sada stigla?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nebojsar
Akvarista



Registrovan: 10 Dec 2013
Poruke: 82

PorukaPoslao: Ned Nov 25, 2018 11:10 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Stigla, odgovara mi, ja sam u Borci, pored Beograda. Ako ides za BG mozes da poneses. Ja danas idem na 3 dana preko. U sredu popodne sam tu,
nadam se da to nije problem. Imam Juwel rio 400 i odgovarao bi mi mozda jos neki, veci mopani ili kao ovaj panj pa ako imas ponudi mi i to.

pozz,

Nebojsa
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Ned Nov 25, 2018 11:26 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sledećeg vikenda najverovatnije idem za BG, pa ti donosim. Mopane nemam, ali ima mnogo domaćih prelepih panjeva.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Ancitrusi jedu red moor panj fudokan Ribe 2 Sre Nov 10, 2021 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mangrove panj Uros Kg Razno 2 Uto Jul 20, 2021 6:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kupujem panj ili cokot Imperatore Tražnja 0 Sub Jan 23, 2021 1:54 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Panj i podloga Salvatoree Tražnja 1 Uto Sep 08, 2020 1:31 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Panj pubicna__kost Arhiva Malih Oglasa 1 Sub Jul 25, 2020 11:55 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License