Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Novi veci akvarijum - od pocetka priprema Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
sakis
Akvarista



Registrovan: 04 Avg 2014
Poruke: 68
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Jun 03, 2016 4:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Smile Valjda su Ok. Iskreno nisam se mnogo napinjao da ih brojim... Mislim da albino ima bar 4 a crnih 5-6 minimum, ali mislim da ih ima i vise.
Ko ce u svemu ovome da ih broji, pogotovo dok su mali...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Jun 03, 2016 4:41 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

sakis
Akvarista



Registrovan: 04 Avg 2014
Poruke: 68
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Apr 18, 2017 8:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav svima!
Srecan Uskrs!!!

Nakon skoro dve i po godine, evo kako sada izgleda...
Dzungla ...
Namerno sam pustio da se Microsorumi razrastu...
Interesantno mi je da se ancistrusi redovno mreste... a i kozice se samo mnoze i bez problema funkcionisu u ovom malom sistemu...

Uskoro ce selidba pa cemo videti kako cu sve ovo prebaciti.
Ne znam samo kako cu ribice a pre svega ancistruse da pohvatam i odvojim, a tek kozice....
Ali o tom potom...

Pozzz
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sakis
Akvarista



Registrovan: 04 Avg 2014
Poruke: 68
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Nov 25, 2018 4:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I evo stanja nakon 4 godine...Posto sam se odselio i moji brinu o njemu, malo sam rascistio bilje i obnovio fond ribica radi lakseg odrzavanja mom ocu.
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cecam
Akvarista



Registrovan: 12 Jun 2015
Poruke: 209
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Nov 27, 2018 2:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa baš lepo, sviđaju mi se baš sve faze kroz koje je prošao ovaj akvarijum!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sakis
Akvarista



Registrovan: 04 Avg 2014
Poruke: 68
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Jul 02, 2019 3:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Posle dugo odlaganja, red je bio da se sve isprazni, detaljno opere, zameni podloga i ponovo pusti u funkciju...
Duuuugaaa 2 dana sredjivanja sa ogranicenim prostorom, ali sve je proslo Ok.
Nisam bas zadovoljan rasporedom ali neka se malo stabilizuje i razraste pa cu do tada smisliti sta i kako...za zadnji plan mi treba nesto, kao i napred...

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Oprema za akvarijum srki.acs Ponuda 1 Uto Avg 08, 2023 4:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka fabricki akvarijum ljiki Akvarijumi 2 Uto Avg 01, 2023 7:57 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License