Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Ishrana ciklida-bojenje Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
ASX
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2018
Poruke: 93
Lokacija: Beograd Vozdovac

PorukaPoslao: Pon Nov 26, 2018 11:10 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li je neko eksperimentisao sa hranom koja pomaze ciklidima da se bolje oboje? i ko je sta koristio?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Nov 26, 2018 11:10 am Snimi Poruku Nazad na vrh

nzivkovic
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2013
Poruke: 1178
Lokacija: Beograd, Kumodraž

PorukaPoslao: Pon Nov 26, 2018 8:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ciklidi.... baš širok pojam. Ja moje hranim Tropical cichlid gran, Tanganyika je u pitanju. Vole i tetra diskus, serra san i vipagran. Ne znam kako im utiče na boju jer nisu baš koloritne vrste.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ASX
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2018
Poruke: 93
Lokacija: Beograd Vozdovac

PorukaPoslao: Uto Nov 27, 2018 9:36 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moji su Mbune. Ja sam koristio sera san i flora mesavina i plus ima davao tetra color pro. Sad sam presao na torpikal malavi i kril pa cu da vidim i naravno tetra diskus. od kad su presli na tropikal hranu malo su mi zivnule ribe a i boja ima se popravila, videcu sa krilom da li ce biti jos poboljsanja tek jedan dan jedu Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sputnik8
Akvarista



Registrovan: 02 Sep 2018
Poruke: 185
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Nov 27, 2018 10:46 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Može li neka sličica, koliko čega ima u aq. i da li se mreste (pa u toj fazi dolazi do promene u boji) ? Poz.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
ASX
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2018
Poruke: 93
Lokacija: Beograd Vozdovac

PorukaPoslao: Uto Nov 27, 2018 1:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

uf komplikovano pitanje Very Happy
iLabidochromis caeruleus x 4 kom
Melanochromis Maingano x 5 kom
Aulonocara Firefish x 2 kom idu
Aulonocara Red Sun Peacock x 1 kom
Cyrtocara moorii x 2 kom
Pseudotropheus acei "luwala" x 3 kom
Pseudotropheus elongatus chewere x 9 kom (2 idu)
Pseudotropheus Flavus x 5 kom (3 idu)
Cynotilapia Hai reef Yellow top x 2 kom
Ancistrus x 1kom
Chromabotia Makrakanta x 1 kom bice jos 2

Uglavnom su sve muzijaci sem maingano i karleuse one se mreste jadne ko na pokretnoj traci, ali nisam zainteresovan za to nego da budu lepi i zdravi

http://www.akvarijum.org/forum.....25808.html evo stranice sa slikom ali bice neka nova uskoro
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Bolest ciklida mik Bolest 0 Sre Maj 12, 2021 10:37 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ishrana mladih skalara i 20ak neonki Običan Čovek Ishrana 2 Pet Apr 10, 2020 3:11 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ishrana chelmon rostratus-a, pomoc dzonib Morska Akvaristika 1 Pon Feb 25, 2019 12:42 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklanjam 2 telmatochromis vittatus c... Bolecole Arhiva Malih Oglasa 1 Ned Feb 03, 2019 7:11 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko ciklida - bolest Big-proof Bolest 32 Pon Dec 03, 2018 1:14 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License