Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Perlon vata Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Rasha
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 05 Jun 2017
Poruke: 9

PorukaPoslao: Ned Dec 02, 2018 8:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Molio bih kolege,ako moze neko da mi prosledi gde i po kojoj ceni mogu kupiti Perlon vatu?(naruciti i sl.)
Da kupujem mala pakovanja u Pet Shopovima necu,jer je skupo.
Interesuje me da kupim 1-2 kg pa da sam miran jedno vreme.
Hvala
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Dec 02, 2018 8:46 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

sputnik8
Akvarista



Registrovan: 02 Sep 2018
Poruke: 185
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Dec 02, 2018 8:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Rasha ::
Molio bih kolege,ako moze neko da mi prosledi gde i po kojoj ceni mogu kupiti Perlon vatu?(naruciti i sl.)
Da kupujem mala pakovanja u Pet Shopovima necu,jer je skupo.
Interesuje me da kupim 1-2 kg pa da sam miran jedno vreme.

Hvala


Perlon vata se koristi u konfekciji, pretežno za jakne, tako da je možeš potražiti u radnjama
gde se prodaju štofovi na metar.Možda je nema svuda ali po takvim radnjama se pretežno nađe, u raznim debljinama.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Gangster
Akvarista



Registrovan: 11 Nov 2010
Poruke: 446
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Dec 03, 2018 8:48 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja uzimam u prodavnicama koje prodaju mebl štofove, sundjere tj generalno tapetarski repromaterijal. Ima ih po BGu bas dosta, ali prodaju na kg ne na manje
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Gangster
Akvarista



Registrovan: 11 Nov 2010
Poruke: 446
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Dec 03, 2018 8:50 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Idi bre sputnik8 u q, ne pogledah, ovaj pitao jos 2017...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ayrton
Akvarista



Registrovan: 25 Sep 2017
Poruke: 134
Lokacija: Bgd.-Karaburma

PorukaPoslao: Pon Dec 03, 2018 9:18 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kako 2017.? Pitao sinoć.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Gangster
Akvarista



Registrovan: 11 Nov 2010
Poruke: 446
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Dec 03, 2018 9:54 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Izvinjavam se, prolupao sam skroz. Video datum registracije, ali samo datum, a slova ispred preskocio Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sputnik8
Akvarista



Registrovan: 02 Sep 2018
Poruke: 185
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Dec 03, 2018 9:55 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Gangster ::
Idi bre sputnik8 u q, ne pogledah, ovaj pitao jos 2017...


Zasmejao si me od jutros , hvala ti. Inače usput da pohvalim tvoje akvarijume sviđaju mi se.Poz.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Gangster
Akvarista



Registrovan: 11 Nov 2010
Poruke: 446
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Dec 03, 2018 10:13 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa to ti je kada glumim pamet u 7.48. Molim i drugi put Wink Hvala sputnik8
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Rasha
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 05 Jun 2017
Poruke: 9

PorukaPoslao: Pon Dec 03, 2018 9:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ha Ha ,..Hvala kolege...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Uto Dec 04, 2018 12:08 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislim da te Sputnik dobro savetuje gde da pogledas osim ako nećes da kupis jednu veliku rolnu u fabrici. Alternativa je da pitas nekoga od zaposlenih da u fabrici namestaja(stolice i kreveti) da ti donese otpatke ako moze.
Što se tice cene ja koristim Serinu i prihvatljivo mi je, bar znam da se nisu pacovi šetali i još svasta nešto radili po njoj.
Jedna je ta za ispunu jastuka, druga je ova akvarističaka a posebna zver je poli-filter al u odnosu na nju sve druge filter vate su skoro pa dzaba.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sputnik8
Akvarista



Registrovan: 02 Sep 2018
Poruke: 185
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Dec 04, 2018 1:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moj predlog je bio amaterski jer Rasha je tražio nešto skroz jeftino.
Što se tiče perlon vate na metar (nove) ima je raznih struktura i finoće.
E sad firmirani materijali za filter jesu skuplji, kvalitetniji, namenski su, ali ....
kakvo je bilo pitanje - predlog i nije loš, samo da kupi sa što većom strukturom vlakana
i da eventualno priupita da li se neko šetao po njoj ili ne (ha-ha) Bravo .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Rasha
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 05 Jun 2017
Poruke: 9

PorukaPoslao: Uto Dec 04, 2018 5:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako ko ima predlog gde da kupim u Novome Sadu,jer ovde kod mene u Somboru nema nigde.
U cetvrtak putujem za Novi Sad ,pa ako ima ko da zna adresu da me uputi,zahvaljujem.
Nebitno jel Perlon vata ili nesto drugo,samo da je cena prihvatljiva.
Hvala
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Sre Dec 05, 2018 12:12 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sputnik nisam mislio nista lose nego se slazem sa tobom gde uzeti. Tamo gde se prodaju jastuci isto bi trebalo da je ima.

Jedan savet svima koji je peru pre ubacivanja u akvarijum. Stavite vatu na nesto: posluzavnik, poklopac od kante... i operete je pomocu tusa, zatim je urolate i istresete vodu iz nje. Stezanjem se gubi fina struktura koju filter vata ims pa sitnije cestice lakse prolaze kroz filter vatu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sputnik8
Akvarista



Registrovan: 02 Sep 2018
Poruke: 185
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Dec 05, 2018 10:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma sve je OK, pomažemo čoveku kako znamo i umemo,
sve je u dobroj nameri.Novosađani i Somborci pomažite Raši.Poz.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Perlon vata Rasha Arhiva Malih Oglasa 5 Čet Dec 13, 2018 7:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pengasius vata Drazen Bolest 11 Pon Jan 16, 2012 11:18 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Perlon vata gocha Razno 16 Sre Feb 09, 2011 1:21 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License