Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Nova postavka- Pride rock Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Čet Dec 06, 2018 9:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa, došlo vreme da uradimo neku novu postavku. Zbog manjka vremena planiram da ovog puta uradim nešto jednostavnije, i lakše za održavanje. Kako vam se dopada ovako nešto?
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Dec 06, 2018 9:02 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

sputnik8
Akvarista



Registrovan: 02 Sep 2018
Poruke: 185
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Dec 06, 2018 9:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Na prvi pogled meni liči na motornu testeru (naravno šalim se, pitao si "na prvi pogled"),
pretpostavljam da je u pitanju neki dobar panj sa manje biljaka za nove ciklide ili grešim?
Ne sumnjam da će to biti dobar projekat. U kom programu je rađen ovaj model ?

Pozdrav i tebi i sekcijašima !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Čet Dec 06, 2018 9:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovo je rađeno u Paint-u. Da, razmišljam o ciklidima. Hvala. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
senkasenkasenka
Akvarista



Registrovan: 22 Sep 2014
Poruke: 350
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Pet Dec 07, 2018 8:37 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Komsija i u Paint-u ovo si odradio pedantno, a sta tek reci za tvoje postavke..
Meni je ovo u najmanju ruku interesantno, nisam video, bar prateci forum, da neko ima slicnu postavku ..

Pozdrav za tebe i klince iz skole ..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bombadil
Akvarista



Registrovan: 24 Okt 2017
Poruke: 119
Lokacija: Požarevac

PorukaPoslao: Pet Dec 07, 2018 3:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jaaaakoooo zanimljivo. koje zelenilo planiras da viri u zadnjem planu? Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Pet Dec 07, 2018 4:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

senkasenkasenka: Hvala prijatelju. Smile
Bombadil: U zadnji planu planiram da zasadim kriptokorine. Verovatno usterijanu. Ona bi trebalo da preživi afrikanere.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Loco-Serbia
Akvarista



Registrovan: 08 Nov 2015
Poruke: 129
Lokacija: Ruma

PorukaPoslao: Pet Dec 07, 2018 4:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

meni su sjebali sve moguce biljke prosto nijedna nije izdrzala,dok sam kod mladih cim su malo porasli ubacio biljke i od pocetka ih navikao i nisu ih dirali tako da ako kreces sa odraslim ribama mislim da ce ti sjebati postavku Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bombadil
Akvarista



Registrovan: 24 Okt 2017
Poruke: 119
Lokacija: Požarevac

PorukaPoslao: Sub Dec 08, 2018 2:16 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako ti bude trebala usterijana, imaću je.. Ljubitelj sam ''lion king'' tako da bih rado donirao Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Ned Dec 09, 2018 3:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Loco-Serbia: Svakako bih uzeo mlade ribe. Nikada ne uzimam odrasle. Takođe, mislim da će usteriana i anubie preživeti afrikanere.
Bombadil: Trebaće mi. Unapred se zahvaljujem. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Sre Dec 12, 2018 10:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kako vam se dopada ovaj komad drveta? Naravno, drvo nije očišćeno i obrađeno.
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ayrton
Akvarista



Registrovan: 25 Sep 2017
Poruke: 134
Lokacija: Bgd.-Karaburma

PorukaPoslao: Pet Dec 14, 2018 8:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni je super. Više volim tako, nego sa onim tankim granama...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ASX
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2018
Poruke: 93
Lokacija: Beograd Vozdovac

PorukaPoslao: Pet Dec 14, 2018 9:14 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kad ce vise ti ciklidi Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Skybuffalo
Akvarista



Registrovan: 08 Maj 2017
Poruke: 161
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Pet Dec 14, 2018 1:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Polako.Pusti coveka da radi Smile .Koliko sam ispod ovog crvenog dela je kao pecina-prazan prostor?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Pet Dec 14, 2018 1:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Trebalo bi da sklopimo skejp u subotu.
Skybuffalo: Nisam baš najbolje razumeo pitanje.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Ned Dec 16, 2018 12:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Juče sam ga sklapao. Ovo je trenutno stanje. Vodu treba još doliti, jer ova ''greda'' hoće napolje, pa će svetlo biti bolje. Ovako se rasipa po sobi. Naravno, zakitiću još ponekom anubiom, i računam na Bombadilove kripte usterijane.
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Postavka u kanister filteru Bishop Filteri i pumpe 15 Sub Sep 21, 2019 2:24 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka POTREBNE gupike za start i neka nova ... rendzy79 Arhiva Malih Oglasa 8 Pet Jul 05, 2019 7:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Nova Molly- Da li je trudna? Amar Razmnožavanje 3 Sub Nov 03, 2018 12:24 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko foto perioda? Konacno nova ... Lazar018 Početak u akvaristici 17 Pet Nov 02, 2018 10:42 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka nova gupi - da li je vec trudna? Lazar018 Razmnožavanje 1 Čet Mar 22, 2018 8:35 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License