Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Corydoras paleatus mrest (Misterija) Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Uto Sep 28, 2010 6:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

cestitka
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Sep 28, 2010 6:35 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

vlada_nis
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 408
Lokacija: nis

PorukaPoslao: Uto Sep 28, 2010 7:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

za 20 dana mou u kesu ... xD
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nigros
Akvarista



Registrovan: 28 Feb 2010
Poruke: 1214
Lokacija: Novi Sad/Indjija

PorukaPoslao: Uto Sep 28, 2010 8:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cini mi se da ti je dosta ikre plesnivo. Da li si zamracio akvarijum sa ikrom? Kazu da manje sanse da poplesnivi ima ikra koja se zalepi na stranice akvarijuma
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
Miroslav95
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2010
Poruke: 943
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Uto Sep 28, 2010 9:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nije se ikra uplesnavila nego treba da cistim akvarijum...xD.... Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Miroslav95
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2010
Poruke: 943
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Pet Okt 01, 2010 12:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prvo bacanje druge zenke danas........
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
milosh_bp
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 28 Sep 2010
Poruke: 5
Lokacija: bela palanka

PorukaPoslao: Ned Okt 03, 2010 11:46 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

oo ti si se bas zalufao sa korijima...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Miroslav95
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2010
Poruke: 943
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Ned Okt 03, 2010 2:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nisam ja oni su..... Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Miroslav95
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2010
Poruke: 943
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Sre Okt 06, 2010 12:58 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Corydosai su zavrsili za ovaj mesec trece bacanje starije zenke i drugo bacanje mladje zanke Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Okt 06, 2010 7:50 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moze slika malih da vidimo to krdo Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Miroslav95
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2010
Poruke: 943
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Sre Okt 06, 2010 11:24 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@Bojane ja mogu uslikati ali neznam dali i kako ce se videti........ajde probacu......
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
vlada_nis
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 408
Lokacija: nis

PorukaPoslao: Sre Okt 06, 2010 12:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

da mi cuvas 15 kao po dogovoru
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Miroslav95
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2010
Poruke: 943
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Sre Okt 06, 2010 1:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Slusaj vlado ja ti nista neobecava,rekao sam ti vec jednom i ricu ti opet,ja ti nemogu obecati sta ako neprezivi ni jedan,a imam mnogo vaznijih musterija sa kojima radim godinama tako da ako ostane ide tebi nebojse Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
joker
Akvarista



Registrovan: 16 Nov 2010
Poruke: 55
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Nov 17, 2010 10:19 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pre nekoliko dana sam kupio Koridorase (maticni par), koji sam planirao sutra da stavim u mresni akvarijum (akvarijum mi nije trenutno sredjen).
Koridorasi se zadnjih dva dana ponasaju cudno, tj. idu po staklu tamo vamo/gore dole, ali ne vidim da mrdaju i ciste, vise kao da samo idu.
Temperatura mi je bila niza ovih dana (21, 22).
Jutros sam primetio 3 sicusne ikre na jednom staklu akvarijuma (u gornjem delu) i jos 2 na drugom. Pretrazio sam detaljno i nisam nasao nijednu vise ikru.
Nahranio sam ribice sinoc bas dobro i cim sam ustao opet (pa pretpostavljam da nisu pojeli ikru).
Ikra je veoma sitna, mozda najvise 2 milimetra i okrugla je (bela), ali manja od one koju sam gledao na slikama po internetu.
Koridoras zenka nije imala uopste stomak, velicine je oko 8cm, muzjak oko 5cm.
U akvarijumu imam koridorase, platike, blek moli i ksifo. Nemam velike puseve, ali sam primetio par malih (odmah sam ih sredio).
Vidjao sam ikru malih puzeva i mislim da ovo nije to.
Konacno i pitanja Smile
Da li je to ikra koridorasa ili ipak nekih puzeva (mogu slike poslati tek kasnije)...?
Da li mogu ikru prebaciti danas u neku posudu, teglu, nesto tako, (da je ne pojedu), pa sutra popodne kad sredim akvarijum, opet prebacim ikru u taj akvarijum (da nece da se poremeti zbog premestanja, naravno ne bi vadio ikru na suvo)?
hvala unapred i izvinjavam se zbog duge poruke, ali mislim da je bilo neophodno.

p.s. Miroslave, jesu tvoji mladi preziveli (koliko), jesu se mrestili jos koji put?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Miroslav95
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2010
Poruke: 943
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Sre Nov 17, 2010 10:25 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@joker:ja trenutno vremena imam samo preko vikenda tako da mi nisu samo akvarijumi na pameti,ucim danonocno jer hocu na fax da idem a moji trenutno su u maloj krizi pa gledam da upadnem na budzet,akvarijum pogledam kada ustanem i kada legnem i to je to Wink
Nisu se vise mrestili,bar ja nisam primetio,prodao sam pufiki (clan naseg foruma,inace moj dobar prijatelj) 3 maticna corydorasa i jednog malog (nija mali od njih)
Ikru moras prebaciti jer ce ti navedene ribe pojesti......
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
joker
Akvarista



Registrovan: 16 Nov 2010
Poruke: 55
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Nov 17, 2010 10:56 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A jesi ocuvao male koje si omrestio?
Znam da moram da prebacim, ali sam pitao konkretno, da li mogu da prebacim danas u neku posudu, pa sutra opet u drugi akvarijum i da li je to uopste ikra koridorasa (po mom opisu).
Zadnji put sam uzivo video ikru koridorasa pre 7 godina, pa se ne secam (cini mi se dosta manja i cudi me sto je malo ima).
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Mrest black moly Ivana Brkovic Razmnožavanje 3 Čet Nov 25, 2021 1:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka coridoras paleatus nikola791 Bolest 0 Sub Maj 01, 2021 4:35 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest trihogastera, mrest skalara angelfishinheaven Razmnožavanje 0 Ned Jan 31, 2021 3:11 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skalar florida i zlatni skalar? Povol... angelfishinheaven Ribe 12 Pet Jan 29, 2021 11:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest borca Petric Nikola Razmnožavanje 1 Pon Dec 21, 2020 5:18 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License