Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Humanitarna morska berza Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Nikolac
Akvarista



Registrovan: 08 Apr 2014
Poruke: 912
Lokacija: Beograd, Vracar

PorukaPoslao: Pon Nov 19, 2018 11:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

DzoniB poslao 30 poruka. Hvala Dzoni, i svima koji podrzavaju. Idemo dalje, ponuda je i dalje bogata.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Nov 19, 2018 11:53 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nzivkovic
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2013
Poruke: 1178
Lokacija: Beograd, Kumodraž

PorukaPoslao: Uto Nov 20, 2018 1:04 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala kolegi Marku iz Kruševca


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Andjelija
Akvarista



Registrovan: 29 Nov 2012
Poruke: 432
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Nov 20, 2018 10:42 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala ljudi na donacijama, svaka cast!!! riba yeah
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
meklejn67
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 11 Dec 2018
Poruke: 7

PorukaPoslao: Uto Dec 11, 2018 10:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pozdrav , sta je trenutno u ponudi?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
meklejn67
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 11 Dec 2018
Poruke: 7

PorukaPoslao: Uto Dec 11, 2018 10:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

andjelija da li je aktuelna ponuda crvene anemone,da li ima neko zelenog sarcofitona sa duzim polipima , ilija da li je aktuelna ponuda za zelene cupave?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
meklejn67
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 11 Dec 2018
Poruke: 7

PorukaPoslao: Uto Dec 11, 2018 11:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ilijaaa ::
I zelena cupava pecurka kao na slici upredhodnom postu
Smile

da li je aktuelna ponuda za zelenu cupavu? pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
meklejn67
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 11 Dec 2018
Poruke: 7

PorukaPoslao: Uto Dec 11, 2018 11:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Andjelija ::
Ljubicasta acropora - frag 5 cm (na slici koral od koga se fraguje) Very Happy
Pocetna cena 1000 din

Image

da li je aktuelna ponuda za crvenu anemonu?
pozz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
meklejn67
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 11 Dec 2018
Poruke: 7

PorukaPoslao: Sre Dec 12, 2018 2:50 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Andjelija ::
Bas mi je drago da se ponuda ovako lepo popunila i da je ovo prepoznato i od drugih kao lepa i zanimljiva akcija... Bravo

Od jutros pa do daljnjeg - akcija za anemonu i acroporu, pocetna cena ide 50% dole - dovoljno je posalti 5 poruka (500 din) Very Happy

ja bih uplatio za anemonu ako je aktuelno jos uvek
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
meklejn67
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 11 Dec 2018
Poruke: 7

PorukaPoslao: Sre Dec 12, 2018 3:18 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

dzonib ::
Zelene palitoe, 50ak glava na kamenu, za 5 poruka.
Crvena anemona, 5 poruka pa navise.

je li aktuelna ponuda za crvenu anemonu?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Andjelija
Akvarista



Registrovan: 29 Nov 2012
Poruke: 432
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Dec 12, 2018 3:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja sam u ponedeljak dve anemone donirao... Ali imacu uskoro jos, sigurno, tako da ako do tada ne nadjes kod ostalih kolega koje su ponudile javicu...
Vecina ovih ponuda je aktuelna i dalje, samo ljudi malo slabije posecuju forum, pa sacekaj koji dan da se jave Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
meklejn67
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 11 Dec 2018
Poruke: 7

PorukaPoslao: Sre Dec 12, 2018 4:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Andjelija ::
ja sam u ponedeljak dve anemone donirao... Ali imacu uskoro jos, sigurno, tako da ako do tada ne nadjes kod ostalih kolega koje su ponudile javicu...
Vecina ovih ponuda je aktuelna i dalje, samo ljudi malo slabije posecuju forum, pa sacekaj koji dan da se jave Very Happy

zanimaju me crvene anemone, mozda i jedna rainbow
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ciskela
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2013
Poruke: 137
Lokacija: Beograd, Dorćol

PorukaPoslao: Uto Feb 19, 2019 1:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image

Hvala clanu "popaj" na neonkama.
PODRZI ZIVOT!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Andjelija
Akvarista



Registrovan: 29 Nov 2012
Poruke: 432
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Feb 19, 2019 3:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sjajno, hvala Popaju na donaciji, lepo je videti da ova tema zivi!

Kod mene ponovo u ponudi anemona - crvena...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Da li je morska akvaristika za mene? peconis Morska Akvaristika 2 Čet Maj 04, 2023 3:31 am Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Potrbna morska so Gangster Arhiva Malih Oglasa 0 Pet Okt 21, 2016 5:11 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Morska kozica - Lysmata wurdemanni - ... Atanas011 Arhiva Malih Oglasa 0 Pet Okt 14, 2016 10:33 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Morska so 5kg - višak Atanas011 Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Jun 11, 2016 11:54 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Hrana - Morska nikouro Morska Akvaristika 2 Ned Maj 17, 2015 10:43 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License