Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Shadows 350l Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
ASX
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2018
Poruke: 93
Lokacija: Beograd Vozdovac

PorukaPoslao: Sre Okt 24, 2018 9:27 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepo napreduju!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Okt 24, 2018 9:27 am Snimi Poruku Nazad na vrh

geronimo
Akvarista



Registrovan: 18 Jan 2011
Poruke: 131
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Okt 24, 2018 9:31 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovo je jako lepo, iako sam ja uvek vise za biljni akvarijum. Jedno pitanje zbog jedne od slika iznad, da li si malo sredio onu struju iznad akvarijuma? Video sam 5-6 nekih lopova zabodenih jedan u drugi, a sve to iznad vode... Bas deluje nebezbedno. Mogao bi i time da se malo pozabavis ako vec nisi. Ako nista drugo jedan kvalitetni produzni kabl sa vise prikljucaka da uzmes i zamenis onaj zbun kablova i uticnica Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
senkasenkasenka
Akvarista



Registrovan: 22 Sep 2014
Poruke: 350
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Sre Okt 24, 2018 10:35 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala ljudi, ima lepote i u biljnim i u ciklidnim akvarijumima,trenutno mi je ovo super ..
Znas kako ide, sledeca postavka opet biljni pa sve u krug ..

sto se tice struje.. akvarijum nije do samog zida gurnut vec iza ima 10-tak cm mesta,pa nisu utikaci iznad samog akvarijuma(vode) .

Moze biti vise samo estetski da bode oci, probao da gurnem sve kablove iza ali ne ide ..

rasveta, grejac, filter, skimer x 2 akvarijuma(levo pored velikog je nano, ima na prethodnim slikama)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
m.vlacina
Akvarista



Registrovan: 11 Jun 2017
Poruke: 222
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Okt 24, 2018 8:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jako lepo ovo izgleda, iako nisam sad u fazonu ciklidnog akvarijuma, ovo izgleda interesantno, sa ciklidima koji su bas zivopisni. Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Sre Okt 24, 2018 9:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Komšija, nahvali ti mene za sve pare. hihihi
Šalu na stranu, sve ovo izgleda vrlo lepo. Pričali smo o pogodnostima afrikanaca, tako da nemam šta za dodati.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
senkasenkasenka
Akvarista



Registrovan: 22 Sep 2014
Poruke: 350
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Čet Okt 25, 2018 7:49 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image

Hvala svima..evo jedne nocne, sa kvalitetnije kamere..
I hvala Geronimo-u,prepakovao silne kablove nekako..nema vise zbunova od uticnica, odn.bar se ne vide
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
geronimo
Akvarista



Registrovan: 18 Jan 2011
Poruke: 131
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Okt 31, 2018 2:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mnogo bolje je sad, a i bezbednije Smile

Vidim uskoro ces morati da dozidas postolje i po istom sistemu napravis opet jedan veci umesto dva manja akvarijuma Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
senkasenkasenka
Akvarista



Registrovan: 22 Sep 2014
Poruke: 350
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Pon Dec 17, 2018 2:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bio sam u pravu sto nisam otvorio novu temu za ciklidni akvarijum..kao da sam znao da se kad tad vracam na staro Smile

Drago mi je da sam sa Borisom napravio razmenu na obostrano zadovoljstvo

Evo jedne slike pre pocetka hvatanja ribica(ciklida), pronasao na net-u nazovi zamku-fazon sa isecenim balonom gde bi ribe trebale same da udju i teze izadju, i znate sta: KOD MENE NIJE USPELO Sad
Ciklidi su jako nezgodni, pa je na kraju cela postavka morala napolje..


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
senkasenkasenka
Akvarista



Registrovan: 22 Sep 2014
Poruke: 350
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Pon Dec 17, 2018 2:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vratio kako sam umeo, i evo kako je ispalo ..

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
senkasenkasenka
Akvarista



Registrovan: 22 Sep 2014
Poruke: 350
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Pon Dec 17, 2018 2:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Naravno, hvala Borisu(HORUS-u) na ribicama i nanama, a i lepo smo se iscaskali uz kafu sa novim akvaristom koji ce uskoro predstaviti svoja 2 akvarijuma ..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ASX
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2018
Poruke: 93
Lokacija: Beograd Vozdovac

PorukaPoslao: Pon Dec 17, 2018 2:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sto nas napusti Smile
Koje marke je ovaj wavemaker sto imas i kako te sluzi?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cecam
Akvarista



Registrovan: 12 Jun 2015
Poruke: 209
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Dec 17, 2018 9:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svaka čast za ciklidni, ali se meni 'povratak na staro' više sviđa.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nikolac
Akvarista



Registrovan: 08 Apr 2014
Poruke: 912
Lokacija: Beograd, Vracar

PorukaPoslao: Uto Dec 18, 2018 1:18 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Steta sto si tako brzo batalio ciklide, ali ovako malo ubiljen svakako izgleda lepse.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
senkasenkasenka
Akvarista



Registrovan: 22 Sep 2014
Poruke: 350
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Uto Dec 18, 2018 9:21 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala lepo, za sada ovako, uzecu jos kraljevskih neonki ..kako bi moja 5-to godisnja cerka rekla vidno uzbudjena, vratile se "specijalne ribice" Smile

wavemaker je Sicce Voyager Nano 2000, nabavio u Sloveniji, izuzetno zadovoljan jer je malih dimenzija i zajedno sa pumpom iz filtera na suprotnoj strani cini da voda blago kruzno cirkulise ..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
senkasenkasenka
Akvarista



Registrovan: 22 Sep 2014
Poruke: 350
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Sub Apr 13, 2019 1:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

mali update, nabavljeno jos nana od Shone-ta

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Akvarijum 350l Panta1991 Početak u akvaristici 2 Čet Sep 24, 2020 5:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Shadows tree 12L senkasenkasenka Akvarijumi 26 Ned Dec 03, 2017 5:29 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvarijum od 350l marija_sara Akvarijumi 31 Ned Mar 15, 2015 7:27 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Shadows precious nano 30L senkasenkasenka Akvarijumi 23 Ned Feb 01, 2015 10:01 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvarijum 350l voodookv Akvarijumi 36 Pet Okt 25, 2013 1:13 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License