Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Predlog za biljke, alelopatija??? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
VilenjakBg
Akvarista

Registrovan: 11 Dec 2018

PorukaPoslao: Uto Dec 18, 2018 12:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav drustvo, imam pitanje. Nakon sto sam procackao malo koje su biljke zahtevne koje ne itd, sa osvetljenjem koje cu instalirati 2xt5 24 w, svuda skoro pise da biljke koje bih posadio idu uz ovo osvetljenje, tj zadovoljeni su uslovi za gajenje. Zanima me da li postoji netrpeljivost u hemioloskom smislu medju ovim biljkama; Vallisneria spiralis, camboba aquatica, cardamine lyrata ili hydrocotyle tripartia, litorella uniflora, anubia cofiolia-angustifolia. Hvala Smile Peku nadam se da imas odgovor spreman kao kec u rukavu Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor

PorukaPoslao: Uto Dec 18, 2018 12:46 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Preporucite mi biljke Nebojsa92 Biljke 31 Ned Mar 10, 2019 4:01 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potrebne biljke dzigibau Tražnja 0 Uto Feb 26, 2019 9:23 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potrebne biljke dzigibau Razmena 0 Uto Feb 26, 2019 9:21 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Biljke za razmenu - potrebne Anubias ... chaosad Razmena 0 Uto Feb 12, 2019 9:12 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Biljke na poklon mboban Na poklon 0 Ned Feb 10, 2019 2:05 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 

eXTReMe Tracker