Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 apistograma vijeta Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
apistograma




Registrovan: 23 Dec 2018
Poruke: 1

PorukaPoslao: Ned Dec 23, 2018 11:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

zdravo akvaristi...imam jedan mali problem ili pak veliki...ni sam neznam,,,zenka apistograme mi se povlaci po coskovima kao da ce umrijeti... nepliva ledno ,ali kao da ima neki strah ...izdvojena je sama...primjetio sam da na sekundu propliva i odjednom tako naglo bjezi skriva se kao neki strah da ima... muzijaka sma sklonio trenutno je zalijepila uz pumpu i ponasa se kao da nema snage kao da ce umrijeti ,to vec traje 3 dana na reakcije reauguje samo ako joj se priblizim i toliko se prepadne da hoce iskocit iz akvarijuma ....kod mene je godinu dana odprilike neznam koliko je stara ali do prije tri dana je bila tako fit ribica i njegovana da nisam imao nikakav problem....ako se netko suocio s ovim slicnim da mi se javi ako moze mrkibrico1@gmail.com ili da ovdje ostavi svoje misljenje hvala unaprijed svima
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Dec 23, 2018 11:14 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Poklon ancistrus, sijamac, apistogram... m.vlacina Na poklon 2 Čet Mar 25, 2021 11:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Apistograma cacatuoides orange malci brankorad Razmnožavanje 5 Ned Sep 30, 2018 9:22 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka apistograma macmasteri... gupi-pet svet Gupi & Pet Svet 0 Pon Feb 23, 2015 10:21 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ženka apistograma agassizii ? ExtraY Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Okt 28, 2014 5:52 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License