Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Ramirezu naduveno oko Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
sumi
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2012
Poruke: 736
Lokacija: Beograd-Rakovica(4.2.1986)

PorukaPoslao: Pon Jan 27, 2014 10:26 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kao sto rece nemanja i ja mislim da imas vise amonijaka imao sam slican problem kad sam poceo drzati ramove i stavio sam zeloit u filter i nemam problema vec duze vreme hvala bogu.

Zeolit spada u grupu hemijskih filtracionih materijala, adsorbens je, ali adsorbuje samo amonijak. Ne bi trebalo da ga koristis, osim ako ima velika kolicina amonijaka
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Jan 27, 2014 10:26 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Talijan96




Registrovan: 31 Dec 2018
Poruke: 1

PorukaPoslao: Pon Dec 31, 2018 10:30 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav svima, vidim da je tema davno zamrla, ali imam isti problem sa zenkom ramireza.
Pre 4-5 dana je pocelo da joj se nadima oko, bez vidnih povreda, izdvoio sam je u drugi ak, u akvarijumu nije nista menjano od parametara. Ramireze imam oko 2 god i do sada nisam imao problema sa njima, vodu mnjam redovno...
Imali neko neki predlog kako je leciti??
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka naduveno oko joniko Bolest 2 Ned Jan 13, 2013 3:23 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Naduveno oko kod skalara alex21 Bolest 2 Čet Feb 17, 2011 10:50 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License