Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Pomoc oko izbora biljaka Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Lakiii




Registrovan: 31 Dec 2018
Poruke: 2
Lokacija: Ratkovo

PorukaPoslao: Pon Dec 31, 2018 2:14 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam akvarijum dimenzija 50x30x30 i lampu od 12W.Potrebna mi je pomoc oko izbora biljaka.Najpre bih da pocnem sa ne zahtevnim ali nisam siguran koje su to vrste.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM Adresa
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Dec 31, 2018 2:14 am Snimi Poruku Nazad na vrh

SashaNS76
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 31 Okt 2018
Poruke: 8
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Dec 31, 2018 9:17 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

http://rainforestsrbija.com/in.....path=59_66

Preporucujem Vam da pogledate na sajtu Rainforest, imate fotke kako izgledaju, opise, recenzije...
A preporucujem i sam RF za saradnju, ja cesto kupujem od njih preko postekspresa. Sve stigne lepo upakovano.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Lakiii




Registrovan: 31 Dec 2018
Poruke: 2
Lokacija: Ratkovo

PorukaPoslao: Pon Dec 31, 2018 12:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Narucio sam nekoliko biljaka kao i mikro i makro elemente od RF.Mozda okacim nekoliko slika za nedelju-dve jer paket moze da dodje tek posle praznika
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM Adresa
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pomoc oko mrjesta vieje synspilium Luka2907 Razmnožavanje 0 Sre Jan 10, 2024 10:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko razmnozavanja Luka2907 Američki ciklidi 1 Sre Jan 10, 2024 10:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc za pocetnika peravsp Početak u akvaristici 17 Ned Okt 01, 2023 6:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pozdrav drugari, ima li neko za poklo... nasdvoje Na poklon 2 Ned Okt 01, 2023 9:54 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko diskusa TurboForce Početak u akvaristici 6 Sub Jun 10, 2023 1:03 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License