Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 MH rasveta i Eheim kanister filter Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Baia
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2010
Poruke: 930
Lokacija: OBrenovac-Srbija

PorukaPoslao: Čet Dec 06, 2018 8:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cao, jos par stvarcica opreme viska ako nekoga zanima. U pitanju su su fabricka MH rasveta i ehem kanister 2222 karakteristike mozete pogledati na netu.Kanister ide bez creva. Isprava je i testiran....nije cak ni bucan. Sto se rasvete tice bivsi vlasnik mi rece da je Giesman ali ne bih mu verovao jer nema nalepnicu a nisam otvarao da vidim sta je unutra. Ima dva reflektora po jacini mislim da su 150W po komadu ali ako neko bas bude zainteresovan onda cu da iznesem iz podruma i pogledam sta je u pitanju. Ikreno ja sam to uzeo zbog kucista u koje sam hteo da montram moj homemade LED ali sad se ne uklapam u dimenziju....inace lampa je dugacka 115 cm i oba reflektora rade, a sijalice su nove. Evo ispod par slika. Menjao bih iskljucivo za kes posto mi predstoji kupovina neke druge opreme. Pozdrav


Image
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Dec 06, 2018 8:10 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Tot Attila




Registrovan: 10 Dec 2018
Poruke: 1
Lokacija: Feketic Srbija

PorukaPoslao: Pet Dec 14, 2018 2:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

cao kolko trazis za kanister filter?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Baia
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2010
Poruke: 930
Lokacija: OBrenovac-Srbija

PorukaPoslao: Sub Dec 15, 2018 5:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da ne cekaju ljudi da im odgovorim evo ovde cena. Kanister filter 2000 din
Rasveta 6000
CO2 boca 3500

Za kupovinu djuture(sve zajedno) moze neki dogovor. Razmisljao sam o zameni pa evo ako neko ima da ponudi neki jaci Kanister a treba mi i Magnetni ventil, najradije JBL-ov ili nesto drugo namenski pravljeno za akvaristiku. Pozdrav!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Djordj
Akvarista



Registrovan: 21 Jan 2017
Poruke: 19
Lokacija: Ledinci

PorukaPoslao: Sub Jan 05, 2019 4:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li je filter jos uvek aktuelan?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Sunjer za filter Aleksandar193 Filteri i pumpe 5 Ned Jun 25, 2023 7:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Vazdusna pumpa za sundjer filter Milivoje Lampa Filteri i pumpe 6 Čet Nov 24, 2022 2:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka unutrasnji ili spoljni filter ? ljiki Filteri i pumpe 7 Sub Nov 19, 2022 11:26 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Prodajem rasvetu EHEIM powerLED dayli... senkasenkasenka Ponuda 2 Ned Sep 25, 2022 9:28 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kanister filter od cevi fi 110 Milivoje Lampa Uradi Sam (DIY) 21 Sre Jun 01, 2022 10:51 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License