Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Akvarijum bolan v.2 Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Sre Jul 11, 2018 1:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dopada mi se tirkizna pozadina.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Jul 11, 2018 1:27 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

bolan970
Akvarista



Registrovan: 20 Dec 2012
Poruke: 691
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Sre Jul 11, 2018 5:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozadina je mat bela, ali je na slici ispala tirkizna.
Ne znam samo da li je taj efekat zbog telefona kojim je slikano ili zbog prelamanja svetlosti.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bolan970
Akvarista



Registrovan: 20 Dec 2012
Poruke: 691
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Čet Jul 19, 2018 2:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Raširile su se i kozice, mislio sam da su nastradale od titeja, kad ono...

Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bolan970
Akvarista



Registrovan: 20 Dec 2012
Poruke: 691
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Čet Jul 19, 2018 3:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A i Staurogyne repens je krenula da se širi, bez da je ja presađujem.


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bolan970
Akvarista



Registrovan: 20 Dec 2012
Poruke: 691
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Sub Nov 03, 2018 8:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mali update, nista posebno, osim sto nema vise borca i ksifo-a.
Imam jedan manji akvarijum od 45 lit, koji cu malo da sredim i u njega prebacim kozice i neonke, pa se vracam barbusima.

Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bolan970
Akvarista



Registrovan: 20 Dec 2012
Poruke: 691
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Ned Jan 13, 2019 6:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zbog obaveza na poslu, par meseci nisam ništa radio oko sredjivanja akvarijuma.
Mislim da je vreme da se zasuču rukavi.

Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bolan970
Akvarista



Registrovan: 20 Dec 2012
Poruke: 691
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Ned Feb 03, 2019 1:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Konačno sam našao malo vremena i snage da sredim akvarijum, bar da promenim vodu i sklonim onu džunglu od mahovine.


Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bolan970
Akvarista



Registrovan: 20 Dec 2012
Poruke: 691
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Pon Mar 25, 2019 11:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Malo sam istumbao akvarijum, pripremam teren za par skalara.
Trenutno od stanovnika imam :
- 2 odrasla cory aenusa i 6 malih slajera.
- 22 hasemania nane
- 6-7 barbusa titeja
- 15tak neonki
- 1 sijamac i
- 1 ancistrus

Titeje i neonke uskoro idu napolje, u drugi akvarijum, a ubaciću 15 white fin tetri i 4-5 manjih skalara i verovatno ću da dodam još 10tak nani.


Image
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bolan970
Akvarista



Registrovan: 20 Dec 2012
Poruke: 691
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Pon Mar 25, 2019 11:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh


Link
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ajvanho
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 10 Maj 2019
Poruke: 3

PorukaPoslao: Uto Maj 14, 2019 7:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo da i ja pohvalim sve ovo sto sam procitao i video, i moram priznati da je ovo nesto sgo i mi imamo u glavi da napravimo. Ne previse biljaka sa nekim panjem i kojim kamenom.
Nadam se da cu imati dozvolu da malo ukradem ideja od tebe, a cak i ako bude prilike da se vidimo pa popricamo o svemu,s obzirom da nismo daleko jedan od drugog. Naravno ako ti je lokacija koja pise na profilu aktuelna Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bolan970
Akvarista



Registrovan: 20 Dec 2012
Poruke: 691
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Sre Maj 15, 2019 7:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nikakav problem, samo izvoli.
Smisao ovog foruma i jeste razmena ideja i znanja, barem po meni.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ajvanho
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 10 Maj 2019
Poruke: 3

PorukaPoslao: Ned Jun 09, 2019 1:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pokusavam da ti posaljem pp ali nesto nece Smile pa cu ti napisati ovde.

bicu slobodan da te pitam za neki kontakt tel pa ako se mozemo cuti za par nekih sitnica, eventualno da navratim ili se vidimo na picu da popricamo kako da sve skockam kod mene.

Hvala svakako i pozdrav

Ivan,
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bolan970
Akvarista



Registrovan: 20 Dec 2012
Poruke: 691
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Čet Jul 04, 2019 10:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pre mesec i po, dva sam na sijalice stavio dva Arcadia reflektora, a pre mesec dana sam poceo sa CO2.
Rezultat na slici.
Vreme je za sredjivanje.

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Baia
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2010
Poruke: 930
Lokacija: OBrenovac-Srbija

PorukaPoslao: Ned Jul 07, 2019 11:12 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Malo je reci da je napredak ocigledan:bravo: . Dobrodosao u klub akvarista koji imaju pune ruke posla:) A prvi zadatak neka ti bude da ukrotis tu Tripartit-u....otrgla se kontroli. Iako je prelepa biljka brzo pocne da nervira svojim divljastvom....Inace vrlo pedantan akvarijum i jako lepa boja biljaka na fotografiji!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bolan970
Akvarista



Registrovan: 20 Dec 2012
Poruke: 691
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Ned Jul 07, 2019 9:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala Baia
Tripartita sredjena,sagittaria takodje, a sto se tice ostalih biljaka, imam malo algi na nanama, a i alternanthera je na vrhovima smezurana.
Sa desne strane je Littorella uniflora a iza je Aponogeton longiplumulosus, ali jos nisu dosle do izrazaja, nadam se da ce CO2 da popravi situaciju.

Fotografije su radjene mobilnim telefonom, pa se nedostaci ne vide bas najbolje.


Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Oprema za akvarijum srki.acs Ponuda 1 Uto Avg 08, 2023 4:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka fabricki akvarijum ljiki Akvarijumi 2 Uto Avg 01, 2023 7:57 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License