Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Juwel LED rasveta za akvarijume - Juwel HeliaLux Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Akvarijum Centar

Reklamni prostor za Akvarijum Centar

Autor Poruka
SasaB.
Akvarista

Registrovan: 03 Okt 2016

PorukaPoslao: Pon Jul 10, 2017 8:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

stojsinv ::
Postovanje,

zeleo sam da vas pitam da li je moguce koristiti Juwel Led stapove ( led sijalice) jednostavnom zamenom na postojece svetlosne konzole (Imam Juwel Rio 125) ili je potrebno promeniti samu konzolu ?

Voja

I mene ovo interesuje( rio 300)

ako moze ja bih kupio
LED DAY 1047 mm/29 Watt - 86810 i LED NATURE 1047 mm/29 Watt - 86830
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stojsinv

Registrovan: 06 Nov 2015

PorukaPoslao: Pet Sep 01, 2017 12:25 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav,

zeleo sam da vas pitam da li planirate da uvezete ove Juwel led konzole https://www.juwel-aquarium.de/en/Products/Lighting/LED/MultiLux-LED/MultiLux-LED-Light-Unit/

Srdacan pozdrav,
stojsinv

Registrovan: 06 Nov 2015

PorukaPoslao: Uto Jan 15, 2019 4:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Poštovanje,

želeo sam da vas pitam da li možete da nabavite Juwel MultiLux LED 80  14 Watt - 46508 - Rio 125

Srdačan pozdrav,

Voja
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Polica za akvarijume Alexa777 Ostala oprema 5 Sub Jan 26, 2019 1:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potrebna DIY LED rasveta za biljni ak... Zivadin Tražnja 1 Ned Jan 13, 2019 1:26 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dilema akvarijum Juwel ili Diversa Welt Početak u akvaristici 13 Ned Dec 16, 2018 11:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka JUWEL automatska hranilica senkasenkasenka Arhiva Malih Oglasa 1 Uto Dec 11, 2018 6:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka MH rasveta i Eheim kanister filter Baia Ponuda 3 Čet Dec 06, 2018 8:10 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 

eXTReMe Tracker