Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 U lovu na vestice Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
vlada_va
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2015
Poruke: 166
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Sre Jan 23, 2019 4:36 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala ti Laki sto si mi ubio svaku zelju za ovogodisnjim letovanjem... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Jan 23, 2019 4:36 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Laki
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Jan 2014
Poruke: 1684
Lokacija: Makce (Vel. Gradiste)

PorukaPoslao: Sre Jan 23, 2019 10:19 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

vlada_va ::
Hvala ti Laki sto si mi ubio svaku zelju za ovogodisnjim letovanjem... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Bravo


Zasto,uplasio si se krabe ili si resio da oformis morski akvarijum?!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Nikolac
Akvarista



Registrovan: 08 Apr 2014
Poruke: 912
Lokacija: Beograd, Vracar

PorukaPoslao: Čet Jan 24, 2019 3:20 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja glasam za opciju B) Kraba ubije Lakija. Pa to bi bilo bolje od Akvamena Very Happy
Carski si ovo odradio sa teglom, svaka cast, i konacno da neko javnosti skrene paznju na to da ce ova zamka nahvatati sve zivo osim riba i korala, ne samo nezeljenog predatora. Nazalost i sam sam se uverio da ce predator poslednji da upadne u zamku. Ja sam probao sve metode, nekad je efikasna, nekad ne. NEkad je kraba jednostavno pametnija od mene Rolling Eyes
Dokupim ja nesto zivog kamena i zaradim gomilu kraba. Ne bih znao kako se kaze za krabe, jato, krdo, stado? Shocked E krdo kraba Very Happy
Kamen je delovao toliko bezivotno da sam na kraju razvio teoriju da su namerno ubacene krabe i po koja aiptasija i buble alga cisto da ne bih mogao da se zalim kako je bio suv kamen. Kako suv kad ima aiptasije i krabe, buble algu, sta bi ti, koralinu? Laughing
U CV sam dakle upisao hvatanje Gorilla krabe, Red eye devila, i strawberry krabe( koja je uzgred receno jako lepa i nije uopste stetna ali je stradala kao kolateralna steta.)
Gorlila kraba mi se u***la u zivot bukvalno. Toliko se bahatila da je cak i izlazila na pesak cisto da proseta da mi stavi do znanja da je jos tu, a ja naravno nisam imao sanse da je tad uhvatim. Ali se malo presla i izasla iz grebena i usla u kamen koji sam mogao ceo da izvadim pa je radio cekic. Pretvorio sam ga u koralni pesak zajedno sa krabom unutra, a pretpostavljam da je tako nastradala i jagoda kraba.
Posto je samlevena nije fotodokumentovano, ali evo jedne sa neta cisto da vidite o kakvom se gadu radi
Image
Image
Ovo moze ukucane da pojede a ne ribu. Slika nije moja.
Ovo djavolce je saradjivalo pa sam ga uhvatio na teglu. Jako gadna zivotinjica. Osudjena je na smrtnu kaznu.
Za sve ljubitelje zivotinja koje ce sokirati moje postupanje prema krabama imam predlog da krabe ubede da ne prave stetu i da prestanu da ubijaju po akvarijumu. Kad one prestanu, prestacu i ja Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nikolac
Akvarista



Registrovan: 08 Apr 2014
Poruke: 912
Lokacija: Beograd, Vracar

PorukaPoslao: Čet Jan 24, 2019 3:24 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ups, zaboravio sam sliku djavolceta iz licne kolekcije. Steta sto nije bila malo mesnatija da je ispohujem.
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Laki
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Jan 2014
Poruke: 1684
Lokacija: Makce (Vel. Gradiste)

PorukaPoslao: Čet Jan 24, 2019 10:45 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hahahaha,ova tvoja prica o "kvalitetnom " zivom kamenu me setila onog starog pionirskog projekta sa siporex kamenom kao osnovnim vidom filtracije...Izgleda da bi on ,po tvojoj prici pre zadovoljio potrebe od tog nazovi zivog.Secas li se?!
A, ova kraba sa slike me seca na monstrume iz resident evil igrice hahaaha.


Poslednji izmenio Laki dana Čet Jan 24, 2019 10:46 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
acabgd
Akvarista



Registrovan: 21 Dec 2011
Poruke: 97

PorukaPoslao: Čet Jan 24, 2019 1:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dve takve izvadio iz svog akvarijuma. Veliki neprijatelji. Svaka čast na ulovu!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   


Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License