Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Koja je ovo riba? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
denicv
Akvarista

Registrovan: 29 Feb 2016

PorukaPoslao: Pet Jan 25, 2019 8:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor

PorukaPoslao: Pet Jan 25, 2019 8:02 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

denicv
Akvarista

PorukaPoslao: Pet Jan 25, 2019 10:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hmmm....da li je moguce da niko ne zna?😀
chaosad
Akvarista

Registrovan: 27 Avg 2017

PorukaPoslao: Pet Jan 25, 2019 11:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

možda neka vrsta Goby, pogledaj po netu jel ima takva ko tvoja
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Pecinac
Akvarista

Registrovan: 06 Nov 2017

PorukaPoslao: Pet Jan 25, 2019 11:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kolega @peconis je u svojoj temi predstavio sličnu ribicu - "Stiphodon"! Možda je ista vrsta samo drugi varijetet!

http://www.akvarijum.org/forum.....26142.html
denicv
Akvarista

PorukaPoslao: Sub Jan 26, 2019 1:15 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pecinac ::
Kolega @peconis je u svojoj temi predstavio sličnu ribicu - "Stiphodon"! Možda je ista vrsta samo drugi varijetet!

http://www.akvarijum.org/forum.....26142.html

I meni se cini kao da jeste, jedino me buni sto nisam uspeo da izguglam ovakav varijet....
io
Akvarista

Registrovan: 26 Sep 2013

PorukaPoslao: Sub Jan 26, 2019 2:19 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Schistura Balteata , mislim da je ta, ima da se kupi kod nas.
io
Akvarista

PorukaPoslao: Sub Jan 26, 2019 2:22 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

inace, bezobrazna je riba koja voli da grize repove gupikama, i molikama, a ponekad ih i rokne. ne znam dal su sve takve pogane, ove sto znam su takve bile.
denicv
Akvarista

PorukaPoslao: Sub Jan 26, 2019 2:55 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

O da, definitivno je Schistura...hvala na razresenju misterije!!!
Ringeee
Akvarista

Registrovan: 15 Nov 2011

PorukaPoslao: Ned Dec 22, 2019 1:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Slucajno sam dobio na poklon ove ribe, do sada sam drzao zivorotke, gupi, ksifo, moli.. godinama.. tj. 20 god, onako amaterski.. i sada nisam imao bas nesto vremena, mesecima, pa mi je ostalo samo par god. Ispalo mi je tako da sam dobio 8 ciklida, ne znam ni ja kojih.. akvarijum 100l, pored njih imam jos i ancistruse i koridoruse, par njih.. zanima me koja je ovo vrsta ciklida, jer covek koji mi je dao, batalio akvaristiku i nema pojma..slabo ih je i i gladao u poslednje vreme, akvarijum prljav itd..
Image
Image
Image
io
Akvarista

PorukaPoslao: Ned Dec 22, 2019 3:32 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lice na herose, bas lepo of tebe sto si ih udomio i spasao. Jedino sto su poveliki, 100 l je malo za njih 8.

http://animal-world.com/encycl.....everum.php

Malo jos izguglaj o njima, ima dosta sajtova i tekstova, fine su ribe oni Smile
Ringeee
Akvarista

PorukaPoslao: Ned Dec 22, 2019 10:59 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Malo znam o njima.. vidim da su iznacinjani, verovatno ih nije hranio ko zna od kad pa su se medjusobno izgrizli.. nije strasno i u mom akvarijumu se ne biju. Uzeo sam od njega 8 ciklida i 3 veca ancistrusaa... nije hteo novac, castio sam klinca njegovog 2000 da ne place sto idu ribe Very Happy Ali je problem sta cu sa njima.. tj.. nemam neki veliki akvarijum, ne znam koja je vrsta ciklida itd.. Ajmo jos neko da potvrdi da su Herosi.. da krenemo od utvrdjivanja ko su i sta su
Lenji Lisac
Akvarista

Registrovan: 08 Avg 2015

PorukaPoslao: Ned Dec 22, 2019 10:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni nekako vise lice na cryptoheros nigrofasciatus makar prva fotografija a moguce je da su ostali albino.. javice se valjda neko jos da potvrdi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Caniggia
Akvarista

Registrovan: 05 Jan 2017

PorukaPoslao: Sre Jan 01, 2020 10:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lenji Lisac ::
Meni nekako vise lice na cryptoheros nigrofasciatus makar prva fotografija a moguce je da su ostali albino.. javice se valjda neko jos da potvrdi.

Tako je svi su nigrosi.
Ringeee
Akvarista

PorukaPoslao: Ned Jan 05, 2020 8:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Upravo prave haos po akvarijumu.. 2 albino jure sve redom i stite male ribice koje cuvaju zestoko.. ne znam sta cu sad sa njima
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka koja je ovo biljka? shomi344 Biljke 4 Sre Jan 08, 2020 5:45 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koja je ovo biljcica??? Baia Biljke 4 Uto Apr 02, 2019 8:14 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koja je ovo riba pomoc? Doksas Ribe 4 Pon Mar 25, 2019 8:11 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Slanje riba autobusom Doksas Ribe 0 Pon Mar 25, 2019 6:35 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ishrana riba Rizbo Ostala oprema 2 Ned Sep 23, 2018 12:30 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 

eXTReMe Tracker