Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Polica za akvarijume Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Alexa777
Akvarista



Registrovan: 04 Jan 2014
Poruke: 25
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Jan 26, 2019 1:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav ljudi, jel ima neko iskustva sa ovakvim montaznim policama?
Pise da je nosivost jedne police 275kg, pa kontam da bi mogla da drzi akvarijume do 100l?


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Jan 26, 2019 1:44 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Uros Kg
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2017
Poruke: 237
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Sub Jan 26, 2019 3:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne bi se ja bas kladio, mozda je nosivost za sve pregrade 275 kg, ali neka hvala, dok ga ja sam ne napravim, ne verujem u drugo...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Alexa777
Akvarista



Registrovan: 04 Jan 2014
Poruke: 25
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Jan 26, 2019 3:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa pise da je po polici 275kg, a vidim da neki u americi prave takve police i drze akvarijume na njima i to cak na onoj metalnoj resetki...
I meni ne uliva poverenje, ali trazim neku policu pa mi se ovo cini jednostavno ali sam skeptican po tom pitanju nosivosti, otuda i post da vidim jel neko isprobao ovo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sputnik8
Akvarista



Registrovan: 02 Sep 2018
Poruke: 185
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Jan 26, 2019 5:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Alexa777 ::
Pozdrav ljudi, jel ima neko iskustva sa ovakvim montaznim policama?


Aleksa ovakve police služe zza svašta ali za akvarijume nikako (osim ako neko drži male kadice
za kili ribice ili kozice ).Takve police su jako lagane, uvijaju se pod teretom, namena im nije za akvarijume
iako prodavac tvrdi za opterećenje. Nikako ne bacaj novac za to, uostalom teško da ćeš više dati novca
za pravu policu.Poz.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Sub Jan 26, 2019 5:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Možda ploča može da izdrži 270kg ali konstrukcija/šine nema šanse, pogotovu ne na najvišem nivou. I 50kg je mnogo. 20-25 kg. po polici je realno.
Napravi policu kao i svi ostali od kvadratnih profila.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Alexa777
Akvarista



Registrovan: 04 Jan 2014
Poruke: 25
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Jan 27, 2019 2:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala na odgovorima! To sam hteo da cujem, i ja nisam verovao da to moze da drzi nego ajd rekoh da vidim sa nekim ko zna bolje Smile
Problem je sto ovde nemam mogucnosti da pravim sam policu tako da trazim neko resenje za to.
Ako neko zna nekog ko pravi police i postolja za akvarijume neka mi pusti pp ako nije problem.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Akvarijum 100*40*40 + polica Vladimir95 Ponuda 2 Ned Mar 05, 2023 12:38 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvarijum full oprema + polica srki.acs Ponuda 3 Sre Jun 15, 2022 10:34 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka police za akvarijume io Ponuda 0 Sre Dec 22, 2021 3:13 am Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Kamen za morske akvarijume No 1 Arhiva Malih Oglasa 0 Ned Jun 28, 2020 7:39 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Polica za akvarijume Alexa777 Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Sep 02, 2019 12:35 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License