Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Tačkasta Botia Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
njanja
Akvarista



Registrovan: 04 Jan 2014
Poruke: 146
Lokacija: NS

PorukaPoslao: Sub Jan 26, 2019 8:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Stigla pre par dana al mi se ne cini da je bas najbolje. Pored ovih tackica nekako mi se cini suva Cool Question
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Jan 26, 2019 8:57 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

io
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2013
Poruke: 418

PorukaPoslao: Ned Jan 27, 2019 5:12 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako je mnogo tackasta i ako je u pitanju ich verovatno se osusila od toga sto nije jela. Ich cesto napada botije i leci je sto pre da ne ugine jadna :/
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Na poklon 3 botia makrakanta DarkstarBGW Arhiva Malih Oglasa 1 Pon Dec 17, 2018 4:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Botia Macracanta Jecconi Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Dec 23, 2017 4:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Silever dollar par + botia crno žute ... kidloco Arhiva Malih Oglasa 1 Pon Nov 21, 2016 1:04 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Botia lohakata vacko000 Arhiva Malih Oglasa 1 Ned Sep 04, 2016 4:17 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka botia macracantha vacko000 Arhiva Malih Oglasa 1 Uto Avg 09, 2016 9:00 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License