Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Suncana dolina - treća sreća Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
m.vlacina
Akvarista



Registrovan: 11 Jun 2017
Poruke: 222
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Dec 05, 2018 6:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Simici, uvek me oduseve tvoji akvarijumi! Ja sam i sam imao dzunglu (u pokusaju), i volim kada ima mnogo bilja, tako da podrzavam u potpunosti taj stil. Samo nastavi tako, jer je ovo bas lepo, odmor za oci. Smile A apiji su stvarno za peticu, agasizi pravi manekeni. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Dec 05, 2018 6:33 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

simici789
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 639
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Dec 05, 2018 6:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala Vlacina puno. Ma ja sve hocu - ono - lepo i uredno, u, stvarno mi se dopadaju takvi akvarijumi, al'sta cu kad sam haoticna (takva mi je i basta).
Imamo jedan lep i sveden (relativno), sa travnjakom, predstavicu ga prvom prilikom.
A apistogramice su mnogo lepe. Kad su dosli, muzjak je bio dosta bledji, ali sad se lepo i on obojio, hrana čuda stavara. U medjuvremenu sam uspela da nabavim jos dve bebe fire reda, madjarske linije i predstavicu ih ovde - mada bi njihiva tema mogla da bude "priča o ružnom pačetu", jer je dečko neugledan, a ja se nadam da ću uzivati u njegovoj transformaciji u labuda Smile
Oni su dobili svoj karantinski akvarijum,i tu uzivaju
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
m.vlacina
Akvarista



Registrovan: 11 Jun 2017
Poruke: 222
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Dec 09, 2018 8:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U svakom slucaju, radujem se novom predstavljanju, bilo ,,ruznog paceta", bilo nove postavke. Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
simici789
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 639
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Dec 10, 2018 8:15 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sad cu, jos malo 😊, obecavam.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
simici789
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 639
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Feb 03, 2019 10:11 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo, da ispunim obecanje. Otela sa dzungla kontroli, pa sam ga preuredila skroz, naskroz. Evo je zavrsna fotka pre "rascupavanja", ili kako to moze elegantnije da se kaze pre "rescapea"
Image

Mislim, znala sam da imam puno lepih riba obde, ali sam ih sve redje vidjala.

Veliko spremanje, na klasican nacin. Sve ribe prebacene u kofu, voda uklonjena, bilje povadjeno, dodata jedna l Tropica soil preko Dennerle aoila koji se za manje od godine pretvorio u blato, pa onrnutim redosledom - postavljen dragon kamen, pa biljke, pa voda, pa ribe. Ribe junacki podnele, svaka im cast.


Image

Dodata lobelija i nanice oza kokosa, koje sam dobila od nasih divnih drugara !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
manastiriste
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2013
Poruke: 627
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Feb 03, 2019 9:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mnogo je lepo. Ja ocekujem lobeliju da mi stigne, mnogo lepa biljka.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
simici789
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 639
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Feb 03, 2019 10:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala puno.
Meni je odavno.bila zelja, ali nisam mislila da je ovako lepe, svetle boje. Super je biljka!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Gangster
Akvarista



Registrovan: 11 Nov 2010
Poruke: 446
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Feb 07, 2019 3:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Stanje pre rascupavanja je fenomenalno!!! Obozavam zdrave dzunge koje se otrgnu kontroli. Naravno super izgleda i posle "rescapea" ali moj glas ide frizuri pod rednim brojem 1 Smile
Veliki pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
simici789
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 639
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Feb 07, 2019 4:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala Gangster,
Ma u mene boli svaki put kad pocnem te "velike" akcije, ali se i iznenadim kako lepe ribe imam. Proalinput na Crvenkapi, pola sata sam ubedjivala muza da nisam kupil strebaie, nego da ih imamo preko godinu dana
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
simici789
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 639
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Maj 13, 2019 8:35 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo malo promena na ovom, pa da podelim sa vama. Sama postavka se nije mnogo menjala. Lobelijica je izrasla puno i presla u zadnji plan a, ukrala sam je za drugi akvarijum. Dodata mahovina i kamencici sa ricijom i mahovinom , lepo izgledaju u prednjem planu, jedino je ricija za odrzavanje prezahtevna izgleda za mene 😊, pa koliko izdrzim.
Najveca promena u stanovnicima. Agasiziji su postali jako agresivni u mrestu (a mreste se stalno), pa cu pokusati sa parim Rio Mamore apistogramma.
Tek su dosli, jako su lepi, i jos uvek se nisu oslobodili. Drustvo im prave ember tetrice, tri endlera (jer su tetrice bile iplasene jako bez njih) , malo kozica, jedna Amano ohromna koza, rashmorn puzevi, korone i CPO.
Image

Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Miroslav85
Akvarista



Registrovan: 05 Feb 2017
Poruke: 136
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Maj 27, 2019 6:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sandra svi tvoji akvarijumi su savrseni i uzivam kada god naidjem na sliku nekog od njih,vidi se da ih dobro pazis i da se puno trudis oko njih,svaka cast na strpljenju i umecu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
simici789
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 639
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Maj 28, 2019 9:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala Miroslave puno!
Najgore sto je ova akvaristika kao virus Smile - covek bi hteo sve da proba i sve ribe da cuva...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka treća sreća gari1809 Arhiva Malih Oglasa 10 Ned Avg 11, 2013 9:06 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License