Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Podloga Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Bogdan P
Akvarista



Registrovan: 25 Jan 2019
Poruke: 14
Lokacija: Rumenka

PorukaPoslao: Čet Feb 07, 2019 8:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li neko ima predlog za neku crnu odlogu inace iz Novog Sada sam
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Feb 07, 2019 8:23 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Ralke
Akvarista



Registrovan: 27 Feb 2016
Poruke: 187
Lokacija: Surcin/Novi Beograd

PorukaPoslao: Čet Feb 07, 2019 8:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dekorativnu ili hranljivu??
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bogdan P
Akvarista



Registrovan: 25 Jan 2019
Poruke: 14
Lokacija: Rumenka

PorukaPoslao: Čet Feb 07, 2019 10:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dekorativnu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bogdan P
Akvarista



Registrovan: 25 Jan 2019
Poruke: 14
Lokacija: Rumenka

PorukaPoslao: Čet Feb 07, 2019 10:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dekorativnu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ludwigia
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 26 Okt 2014
Poruke: 78
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Feb 07, 2019 10:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Aj ja tebe da pitam. Znas li koja je razlika izmedju dekorativne i hranjive podloge? Sta zelis od akvarijuma? Da li si uopste procitao, bar neku temu od 101dne teme o podlogama?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Bogdan P
Akvarista



Registrovan: 25 Jan 2019
Poruke: 14
Lokacija: Rumenka

PorukaPoslao: Čet Feb 07, 2019 11:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni nije potrebna hranljiva podloga necu da drzim biljke(koliko sam shvatio ona je potrebna za uspesniji rast biljaka) u akvarijumu samo cu na panj da zakacim mhunu zato sam reko da mi nije potrebna hranljiva podloga.Nisam puno citao o njoj znam da ljudi koriste humus tj zemlju za cvece.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ralke
Akvarista



Registrovan: 27 Feb 2016
Poruke: 187
Lokacija: Surcin/Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Feb 08, 2019 12:27 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ok ako je tako onda pogledaj malo po oglasima a mislim da imas kod sponzora sajta (pogledaj gore pri vrhu imas reklame),a imas i po pet shopovima...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Pet Feb 08, 2019 6:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Crni JBL Zanzibar, Seachem florite black, lomljeni lava kamen...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Podloga za biljke misic01 Biljke 0 Ned Apr 04, 2021 12:58 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Podloga i mozda problem Imperatore Podloga 8 Uto Jan 26, 2021 8:41 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Panj i podloga Salvatoree Tražnja 1 Uto Sep 08, 2020 1:31 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Hranljiva podloga za akvarijum 58x35(... uki01 Ostala oprema 5 Sub Jul 18, 2020 12:49 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Podloga za ciklide Zeljko80 Afrički ciklidi 10 Uto Mar 17, 2020 9:05 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License